Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Mit tegyek ilyen helyzetben? (Mentális probléma) 25/L

Figyelt kérdés

A fő problémám az hogy mentális állapotom miatt, nem tudok menni dolgozni. szorongásos-zavar, pánikbetegség,Borderline személyiségzavar, szociális fóbiám van.

Pszichoterápiára szeretnék menni befekvőre ahol tudnak segíteni terápiával TB alapon.

Azt szeretném kérdezni, lehet valami támogatás kérni ilyen mentális betegségekre vagy segítséget?

Így nagyon nehéz, nem tudom mit tehetnék, hogy jobb legyen az állapotom.



2021. nov. 3. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Tb tamogatott terapia Tunderhegyen es a SOTE- n van Budapesten.
2021. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Értem, de aki nem tudja megoldani a TB befizetését, van valami segitség?

TB nélkül?

Köszönöm a választ.

2021. nov. 3. 16:06
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Most hirtelen arra gondoltam, mi lenne, ha beszélgetnénk.

Nem vagyok orvos, de valszeg nekem is van valami mentális problémám (bár magamon nem ismerem el őket), de amiket említettél nekem sikerült levetkőzni magamról.

Ha valódi a kérdés, szívesen olvasnám a problémáid és segítenék a felfogáson kicsit enyhíteni.

25/f

2021. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Rendben szívesen beszélgetnék veled, sajnos valódi a kérdés....
2021. nov. 3. 16:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmilyen támogatás nem jár erre. Minden második embernek vannak mentális problémái a túlzott elvárások, megfelelési kényszer miatt.

A tb alapú pszichiátriával az a gond, hogy nem foglalkoznak az emberrel. Felírnak nyugtatót, antidepresszánst és azzal el is van intézve. Pszichológushoz elküldenek de minimális időt foglalkoznak veled, pár alkalom után leráznak, mert kígyózik a sor, miközben hónapok vagy mégtöbb idő kell a javuláshoz.

Most a covid miatt esélyed nincs befeküdni sehova és ne is akarj! Aki most bent fekszik a pszichiátrián az tényleg komoly gondok miatt van ott, akár kiszíjjazva, vagy bekómálva néz ki a fejéből. Sajnos Mamikám feküdt bent nemrég, mert papám meghalt és nem tudta feldolgozni, sokkos állapotban volt, a nevét sem tudta megmondani, gyógyszereket vett be. Onnan tudom mi van most bent a pszichiátrián. Brutális.

Szóval szerintem vegyél erőt magadon, menj el dolgozni és akkor ki tudsz fizetni egy értelmes pszichológust, aki valóban hatékony terápiát tud neked nyújtani.

Fel a fejjel! Nem vagy egyedül ezzel a problémával.

2021. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Tb nelkul sajnos nincs semmi, legfeljebb eletveszelyes allapotban
2021. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is írhatsz, ha van kedved. :)

28/F

2021. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Havi 8000ft-ot nem tudsz befizetni Tb-re? Ingyen nincs semmi.
2021. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Borderline még mindig nem betegség. Nem kéne hisztizni
2021. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, ha nem tudsz segíteni a kérdésben, felesleges a másik lehúzása lelkileg.

Szerintem nem kéne a másikra bántó megjegyzéseket tenni, anélkül hogy tudnád milyen állapotban vagyok, köszönöm.

2021. nov. 3. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!