Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha enyhék a tüneteim szaglás...

Ha enyhék a tüneteim szaglás és ízlelés elvesztése akkor is érdemes a háziorvost hívni?, sokat ő se tud csinalni

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha enyhék is a tünetek, de pozitív vagy covidra, otthon kell maradni. Ha ezt el tudod intézni háziorvos nélkül is (mert mondjuk nyugdíjas vagy és nincs szükséged táppénzre), az a te dolgod. Viszont közösségbe akkor se kellene menni, ha nincs kirakva az ajtódra a hatósági karantén címke...
2021. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Enyhek a tuneteid ... jahh - csak be vagy tojva ... de ne aggodj, majd rosszabbodik minden es akkor mar konyorogni fogsz orvosert, hogy mentsenek meg ha tudnak.

En nem varnek a helyedben, hogy romoljon az allapotom, azonnal jelentkeznek a dokinal ... nehogy keso legyen.

2021. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

@1 persze, a karantén alap, dolgozni is tudok itthonról továbbra is, a "komolyabb" részét hétvégén letudtam, már csak az említett tünettek maradtak, azok meg kitudja meddig maradhatnak.


@2 lol

2021. nov. 16. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Én tomboló tüneteim mellett sem hívtam háziorvost minek? Influenzaszezon van. Otthon kifeküdtem.
2021. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!