Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szaglás elvesztése meddig...

Szaglás elvesztése meddig tart? Nátha / COVID ????????

Figyelt kérdés

2.napja nem érzek meg csak közelről sem semmit! Előtte láz 38,5 volt 1napig majd orrdugulás másnapra szag íz vesztes! Hozzáteszem előtte levő napjaimban 17-18 fokban aludtam fazva mert nem volt jó a fűtés! Lehet megfaztam v COVID nem tudom!

Remelem gyorsan vissza jön a szaglas és elmúlik ez a betegség!



#COVID #Szaglas 0
2021. nov. 14. 23:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Bármelyik lehet, egy gyorstesztet megérhet (gyógyszertárakban lehet kapni pár ezerért). Ha pozitív, akkor covid-os vagy. Ha nem, akkor kétesélyes.


Jó kérdés, hogy mikor jön vissza. Covid-osok közül volt, akinek hónapok után vagy akkor sem, volt akinek el sem ment, meg olyan is, akinek 1-2 hét.


Amiket olvastam ez ügyben, hogy próbáltak olyan dolgokat fogyasztani, amelyeknek jellegzetes íze és szaga/illata van. Pl. erős torma (nem a csemege). Van aki arra esküdött, hogy pár nap után tán visszajött a szaglása, ízlelése. Egy próbát megér, nem tudom. :D Bajod nem lesz tőle.

2021. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Tavaly marciusban volt szag- es izvesztesem. Megkozelitoleg 3 het utan visszatert a dolog, de nem ugy mint azelott. Bar erzem az izeket es a szagokat, de nem olyan intenzitassal( fokhagymat sutes/fozes kozben nem erzem, nagydolog utan nem erzek semmit, 12 oras muszak utan a munkavedelmi cipomben abszolut semmilyen szagot nem erzek, stb). Tesztet nem csinaltunk, ugyanis akkor, itt ez meg nem volt hivatalos tunete a Covidnak, de azota is ugy gondolok/gondolunk ra hogy az volt.
2021. nov. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A tormát imadom és csak is az erőset! Illetve az erős paprikát is! Egyébként be vagyok oltva 2 kínai oltasom van igaz június 24. Kaptam a 2.-at, most akartam a 3.-at erre jött ez! Teszten gondolkodom de sokak szerint nem mindig mond igazat!
2021. nov. 15. 01:08
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
99% hogy covid. Nekem igazolt fertozottkent pontosan ilyen tuneteim vannak. Hívd fel a háziorvost, amit o csinal tesztet az mar boven eleg megbizhato.
2021. nov. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen valtozo, par naptol honapokig mindenfélét olvastam mar. Mielobbi teljes gyogyulast!
2021. nov. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
En is 4 honapja kaptam a masodik kinait. Covidos vagyok. Faj mindenem tele van a fejem torkom valami trutyival. Az orrom hiaba fujom ki azonnal vissza dugul. Fejem szemem faj. A szaglasom este ment el hirtelen.
2021. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek jobbulast , azért majd írjatok meg hogy mi lett veletek :) Ez a szaglas elvesztes borzasztó :(
2021. nov. 15. 14:13
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

6 os vagyok

Nagyon fura igen, olyan mintha nem is lenne orrom

2021. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen :( reméljük gyorsan túl leszünk rajta! Egyébként már semmi semmi bajom ezen kívül , h nem érzek semmit! Viszonylag jól kihevertem 1,5 napos láz , hidegrazas.
2021. nov. 15. 16:45
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Én meg elkezdtem egy kis fikaszagot érezni az orramban, rápróbáltam a parfumre, és már érzem kicsiiit. Úgyhogy lehet itt javulas 😁
2021. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!