Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz a következménye?

Mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Mire számíthatok? Fél 9-kor voltam vérvételen de olyan dolog történt ami még soha. Először is az első szúrást elbszta. Tolta egyre feljebb de a csőben egy csepp vér nem jelent meg. Pokoli fájdalom volt szóltam ekkor kivette. Kicserélte a csövet és máshol szúrt ekkor már jobban fájt az előző miatt de most simán jött. Majd a szokásos jött rá tett vmit és oda szorítani. Kimentem volt velem vki ő később ment így kint megvártam. Ez idő alatt átázott és minden tiszta vér lett. Nem néztem mert mire oda néztem már el volt ázva. Ekkor láttam hogy a szúrás helye fel volt dagadva. Vissza mentem szóltam majd oda szólt flegmán hogy mit nézegetem azt szorítani kell. Mondom azt csináltam és nem néztem. Adott egy másik vattát. Már nem vérzett úgy de pokolian fájt és még most is egy kabát felvétel is nehéz. Ha mozgatom fáj alig tudtam behajlitani. Ez a kezem használhatatlan szinte. Raktam rá sebtapaszt is de még az zavarja attól is fáj ha hozzá ér. Volt valakivel ilyen? Mikor múlt el? Milyen lett másnap? Még normál esetben is volt hogy belilult de egy óra múlva mindig az volt hogy elfelejtettem hogy voltam reggel....

2021. dec. 13. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamelyik rokonnál volt már ilyen, nem emlékszem pontosan, mert évekkel ezelőtt történt. Amint tudod, hideg vizes ruhával próbáld meg borogatni. Jól eltrafálhatott valami ideget is valószínűleg. :(
2021. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!