Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ülőidegzsába Kéthete fekszem...

Ülőidegzsába Kéthete fekszem és csak nagyon kicsit javult. Végig fáj a derekamtól a lábamfejéig.gerinc szűkület kopás,protrusió elváltozások Vannak a leleten MEDDIG TART ez a nagy fájdalom ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

szia,ez biztos,hogy uloideg?

nekem oktoberben egy, rossz mozdulatnal beallt a derekam,aztan par nap utan ez inkabb csak jobb oldalra koncentralodott es labba sugarzo fajdalom is volt... doki irt fel izomlazitot es fajdalom csillapitot,szedsz ra valamit? nekem 1 het utan kezdett el javulni a gyogyszerektol 🥴 de sajnos a mai napig nem 100-as 😥

2021. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szedek rá gyógyszert. Izom lazítót, fájdalomcdillapítót. Azt hittem pár nap alatt elmúlik.

Ha októbertől még most sem jó... Az hosszú idő. Torna sem segített?

2021. dec. 14. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tornaztam,csak neurologian voltam,rontgenre kuldtek,majd januarban megyek vissza a neurologiara. De ott azt mondta a doki,hogy semmi korosat nem lat,mindezt ugy mondta h kulunbozo gyakorlatokat vegeztetett velem.Tartsam meg fekvo helyzetben a labam stb.
2021. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Okozhatja ezt a bellobbanást az oltás ?

Előtte két héttel kaptam meg a másodikat.

2021. dec. 16. 07:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem régen voltam MRI -n ha még aktuális, azt mondták az orvosok hasonló kérdésemre:igen okozhat az oltás fájdalom érzet növekedést, de semmilyen fizikai, anatómiai problémát nem.


Tehat a fájdalom érzet növekedést okozhat oltás , de a probléma nem attól alakult ki

2022. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/5. Igen, valószínű az oltás okozott ilyen idegfájdalmakat.

Persze a már meglévő fájdalmakat-elváltozásokat erősítette fel.

De ennyire ?... mindenesetre az idegfájdalom nem semmi..

Kb két hónap után kezdett jobb lenni.

Annyiból jó volt hogy itt olvashattam erről a fájdalomról és tényleg az a legjobb ha az ember (lánya) fekszik szépen, legalább addig amíg enyhül a nagy fájdalom. Nálam majd három hét volt.

2022. febr. 4. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is nagyon durván felerősítette, utána rástresszeltem és az idegesség is erősíti, mert az izmok önkéntelen befeszülnek


Azt tudom tanácsolni amit én is tettem


Menj el egy MRI re, ott meglátod mi a baj , utána meg ha kell gyógytorna.


Sosem lehet kizárni, hogy pont most serültél meg.


De igen, nekem kb 2 hónapig is keményen fájt

2022. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam MRI-n. ... Azt tudom, hogy rossz állapotban vagyok, de azt nem tudtam, hogy ennyire. tornára kiírtak, de hogy őszinte legyek most nincs kedvem menni. Pedig az a legjobb. Ez a csípőtől indult és végig a lábamon. De közben várok a térdműtétre is. Most tanulmányozom a kollagént és a hialuront. Nem tudom hogy van-e valakinek erről tapasztalata. Tudom, hogy a térdre már nem hat, de esetleg a gerincre, meg egyéb porcrészekre hátha jó lenne.
2022. febr. 7. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Szedem őket nekem bejön, használ.

7 es vagyok


Mi a gond amit találtak az MRI -n?

2022. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést. Örülök egy kis tapasztalat cserének

Mi a gond ? Szerintem az öregség..:))

De komolyra fordítva. Már voltam műtve kiszakadt gerincsérvvel, de még vannak sérvek. Szűkület, beroppanás - vagy protrúziók ? meg ilyenek.

Amit nem értek/tudok...: mi az a zsírosodás ? Általában elviselem, van egy gyógyszer ami a mentsváram. Most inkább a térdemmel van gond. A fájdalomnál nagyobb bajom hogy nem tudok menni. Nincs túra, kirándulás. .. ma akkor veszek én is hialuront, meg kollagént.. hátha tavaszra jobb lesz. Neked is jobbulást

2022. febr. 8. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!