Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalja más is ezt a...

Tapasztalja más is ezt a bosszantó lazaságot és bánásmódot a fogorvosnál? (vagy más orvosnál) többi lent

Figyelt kérdés

Magán fogászatra járok fogszabályozásra és nagyon bosszant, mennyire letojnak annak ellenére, hogy szép összegeket fizetek. Egyébként a dokinő egy tündéri lenne, az elején nagyon kedves és alapos volt, de pár alkalom után már eléggé ignorálnak, amikor ott vagyok

Alapból pl du. 1-től van rendelés, erre jó esetben a doki beesik fél 2-2 körül, pedig nekem 1-re van időpontom és azóta várok (ez nem egyszeri alkalom, mindig sokat késik) Aztán az asszisztens behívott egy embert előttem, aki kb 45 percet volt bent. Közben odacsődült a fél város a rendelő elé, kijott az előző ember, és elkezdtek behivogatni azokat, akik utánam jöttek csak, mert mindenkit ismernek, jópofizgatnak. Én fél ötkor kerültem sorra az 1 órai időpontommal.

Közben, míg a székben ülök, bejön 1-2 másik asszisztens /doki a szomszédos rendelőkből, velük is cseverészik az orvos (magán - és családi titkokrol), illetve a saját asszisztensével is mindig beszélgetnek, mintha egy kávézóban ülnének, közben zenét hallgatnak és azt is kitárgyalják, rám egyáltalán nem figyelnek, csak rávágja a doki, hogy milyen jól alakul (pedig nem) és kész. Bármi kérdésem, panaszom, hozzáfűznivalóm lenne, nem hallgatja végig, mindig a szavamba vág.. Úgy érzem magam, mintha már zavarná őket, hogy ott vagyok és nem tudnak kettesben beszélgetni a saját dolgaikról. Nem úgy viselkednek, mint ahogy azt egy munkahelyen szokás, hanem kb mintha otthon lennének egy traccspartin.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett a regény, csak kíváncsi vagyok, ti tapasztaltok-e ilyesmit magán fogászaton? (azaz nem sztk-s, mert azt tudom, hogy ott így megy)



2022. febr. 7. 16:30
 1/9 anonim válasza:
50%
Magyaroszágon a magán egészségügy sem működik normálisan, legombolnak egy csomó pénzt rólad, de a hozzáállás az ugyanolyan mintha államiba mennél
2022. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már hasonló tapasztalatom... Aztán a doktornő a nagy beszélgetés miatt belefurt egy teljesen jó fogamba és azt a fogamat amit gyokerkezelni kellett volna ő tömte! Aztán rettenetesen fájt de én vissza mentem és vissza kértem a pénzt! Hisz nem azért fizettem,hogy ne jól csinálja meg!
2022. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem hagyod ott? De minimum veszekedj! Szólnod kellett volna, amikor nem hívtak be, szólnod kellett volna, amikor a fejed fölött cseverésztek. Hülyére vesznek a pénzedért. Addig csinálják, amíg hagyod. Nekem egyáltalán nincs rossz tapasztalatom magánfogorvossal.
2022. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én oda többet nem mennék, ez azért nagyon durva.
2022. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Èn sztk-s fogászatra járok, de ott nincs ilyen, mindig időben behìvnak, nem kell órákat várnom.
2022. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondják, hogy többé ne menj oda...oké, de más nem fog vállalni, mert nem szeretnek előző doki munkájába nyúlni..tapasztalat régről...

Ha meg rossz munkát végez emiatt simán jelentheted a dolgot...

2022. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék dokit váltani, mert egyébként nem végez rossz munkát, és néha kedves is, csak a bánásmóddal van gondom a fogászaton. Tehát, mintha ott sem lennék. Ő megcsinálja, amit jónak gondol, de én nem kérdezhetek, ha kérdésem adódna, nem magyaráz el dolgokat, nem hallgatja végig, ha valamivel problémám van, stb, és ez idegesít.
2022. febr. 8. 15:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Na meg az asszisztens, aki várakoztat 3 órákat, behív előttem mindenkit, és közben trécsel mindenkivel is, mintha ott sem lennék.
2022. febr. 8. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt fejezd ki határozottan! Legalább megtanulod, hogy azt hogy kell. Ahogy valami sérelem ér, pl fél óránál többet váratnak, a fejed fölött csevegnek, a kérdésedre nem válaszol, azonnal tedd szóvá. Mondd, hogy ez fizetős szolgáltatás, nem állami, és minden kérdésedre választ vársz. Érezze, hogy nem bánhat veled úgy, mint egy idegen kutyával. Gyere ide vissza elmesélni, mi történik legközelebb.
2022. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!