Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is tapasztalja, hogy...

Más is tapasztalja, hogy igazából csak a neten hangosabbak a koronavírus veszélyességét tagadók?

Figyelt kérdés

A munkatársaim, barátaim, családtagjaim jellemzően komolyan veszik a vírust.


Nem egy ember már megkapta a harmadik oltást vagy nemsokára fogják. Az első kettő lényegében mindenkinek megvan.

Huszonéves barátaim nem annyira mozdultak ki az oltásig.


Amikor tömegközlekedem, Budapesten, a kulturált járatokon sokszor legalább minden harmadik emberen van maszk.


Komolyan veszi a járványt a munkahelyem (nemsokára jön vissza a maszk és az opcionális home office), a sulim. A lakásszövetkezet is kér maszkot minden összeülésre.


Komolyan veszi a járványt tőlünk nyugatabbra egy rakás gazdagabb, fejlettebb ország.


2021. okt. 21. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem, egyáltalán nem tapasztalom szerencsére.
2021. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván nem olyan tanulatlan, primitív, alja körökben mozogsz ahol szokás tagadni, élőben ezért nem tapasztalod ezeket :) Szerencsére én sem. Viszont azt nem tudja kiszűrni az ember ami a neten ömlik rá, ezért látni online több "nyolc elemis virológust". Online sajnos nem tudjuk elkerülni az ostobább réteget.
2021. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos sokkal több az ostoba tájékozatlan és felelőtlen aki kockáztatja az életét . Esze egy csepp sincs azoknak akik folyamatosan sorban állnak a mérgekért . Nem véd semmitől , gyártók által 20 elismert súlyos mellékhatása van , 3. után 4. utána 5. vakcina de sosem lesz vége csak a ravatalon . Ő döntésük , ismerek néhányat aki rég megbánta , a többi ssjnos örül is neki .
2021. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3


Persze, mérgek és nem védenek semmitől.


Igen, mert összefogott Kína, Oroszország, az Egyesült Királyság, Németország az USA és még mások, hogy különböző néven és technológiával, de mérgeket gyártson, ráadásul úgy, hogy ez ne legyen feltűnő. Sőt, sőt! Az orvosok, biológusok 90%-át is lefizették illetve hétköznapi embereket is lefizettek. Persze, ez így van, mind tudjuk.

2021. okt. 21. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
4 akkor mindent tudsz , de mégsem mert annyira ostoba vagy hogy eljársz méregért . Annyira okosnak tartod magad hogy nem tudod azt sem hogy a gyógyszeripar a csúcs jövedelmező ágazatok egyike . Akkor az nem lehet az érdeke hogy egészséges legyél , az viszont lehet hogy maradj beteg és betegebb és sokat költs tablettára eüszolgáltatásra . Azon sem tűnődsz el hogy a kemo^terápia^ túlélése 7%, a 93% belehal . Ezrk puszta véletlenek lehetnek ceupán mert az élet csoda tökéletes és szép . Egyértelmű hogy lefizették és pénzelik mindet , te ingyen mit teszel ? Hivatástudat miatt böknek egyre többet és fokozzák az adagokat vagy mert injekciónként 50 ezret kap a doki ?
2021. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Nézd meg az idei Saller április májusi adásait melyekben Réz András ( aki egy biztosan nem iskolázatlan analfabéta ismeretlen senki ) kétségbe vonja és tagadja ezt a hisztériát . Talán van fogalmad arról mi a cenzúra , emiatt lehetséges hogy kritikusok gyanakvók nem kapnak élő meghívást sem rádió riportot .
2021. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy kb. leszarom a vírust első perctről, nem oltottak be, nemis fognak, teszt alapján voltam benne, de nem tudom mi történt. Ellenanyagom az van, 433-as értéket mértek, de beteg nem voltam. Baromság az egész, így környezetemben is mindenki leszarja, aminek örülök :)
2021. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Mivel ezek általában az otthonülő tanulatlan facebook és youtubeegyetemet végzett életbölcsek...
2021. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy teljesen vegyes az összetétel az oltásellenesek közt is. Ez nem függ iskolai végzettségtől, ahogy a vallás sem. Ez inkább a közvetlen környezetünk hatása. Egy kollégámat tudnám felhozni példaképpen. Felsőfokú végzettsége van még abból az időből, amikor még nem lehetett ilyen könnyen hozzájutni, mint manapság. Ő vírustagadó volt, míg el nem kapta az egész családja, aztán oltásellenes lett. Ezt "kivetíti" a saját csapatára is. A területünkhöz tartozó csapatokban 80%-os az oltottság Covid ellen, a 20% hiány az tőlük van... Nem vagyok "oltásfan", és valószínűleg nem is vettem volna fel, ha az év elején nem halt volna meg egy régi barátom a vírus miatt. Sokat számít a közvetlen környezetünk! Az biztos, hogy a média iszonyatosan felfújta a témát. Enélkül már el is felejtettük volna. Én bízom benne, hogy 2022-ben már csak egy rossz emlék lesz ez a COVID mizéria....:)
2021. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem csak a neten szarom le.. élőben is.
2021. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!