Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Már 2 napja rosszul vagyok,...

Már 2 napja rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok plazmát adni, eddig már 95x adtam összesen. Az utóbbi időkben nem volt nagyon pénzem és úgy gondoltam, hogy elmegyek egy másik centrumba is adni, egyik nap itt, másik nap ott, utána pár nap pihenő. Ezt összesen 2x csináltam meg, de a második dupla adás óta teljesen rosszul vagyok,szédülök, minden bajom van. A vérképeim jók, az összfehérjém is 61-67-ig van mindig, de 40-ig simán kibírom. Csak most nem tudom, hogy a kánikulától vagy a plazmától, mert az eddigi adások után sosem volt ilyen. Ötletek?

2022. jún. 20. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Először is állj le. Amúgy lehetsz rosszul a melegtől, de hogy gondoltad ezt a dupla adást, most komolyan... Minimum 2 napot várj 2 adás között (mert elvileg 48 óra alatt termelődik újra a odaadott mennyiség). Szerintem heti 2 is bőven sok, de ha jót akarsz magadnak és kell a pénz, akkor is max. heti 3x adj. Ez az állapot tarthatatlan lesz. Az összfehérje sem érdekes annyira, ha épp a védekezéshez szükséges sejtek nem lesznek meg és majd leterít valamilyen fertőzés, amiből hetekig nem kelsz fel. Akkor honnan lenne pénzed? Munkahelyed nincs amúgy, vagy mi a gond, ami miatt ezért a kis pénzért az egészségeddel játszol?
2022. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Ajándékozd el a két vesédet is, aztán már nem tart soká a rosszullét.
2022. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Kis pénz? 5000 Ft kp, 6000 Ft EdenRed plusz KhellFood szendvics (1400 Ft értékben), vitamin ital (350 Ft a Sparban), csoki stb, az már összesen lb 20.000 Ft alkalmanként. Az nem kevés


2: köszi irigyem. ;)

2022. jún. 20. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
1: vagyok. 5000 ft kp akkor is kiszipolyozás, hiába a pluszok mellette, nem hiába írtam, amit írtam. Oké, tegyük fel elmész heti 2x egy héten, és lesz 160 ezer ft-nyi bevételed. Azért azt érdemes átgondolni, mennyit keresnek az emberek többnyire és ennek fényében kockáztatni az egészséged. Elmész Tescoba/Aldiba akárhová eladónak, hasznos is leszel és még éhen sem halsz. Mellette néha adhatsz plazmát, de én a helyedben most fél évig hagynám a szervezeted regenerálódni. Mert 95 alkalom rengeteg!
2022. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!