Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tegyek? 20 éves fiú vagyok....

Mi tegyek? 20 éves fiú vagyok.12 éves korom óta magántanuló voltam. A 10. osztályig van meg a suli. Borzalmasan magányos vagyok, rosszúl érzem magam. Vissza kéne menyjek a suliba, nálam fiatalabbakhoz? Vagy dolgozzam fel hogy ennyi volt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 11-12 évesen nagyon hülye voltam. Mindent megtettem azért, hogy kirúgassam magam az összes iskolából. ezzel azt értem el, hogy végül magántanuló lettem. Jó volt egy darabig, csak aztán azt vettem észre, hogy egy barátom sincs, és nagyon hiányoznak a dolgok amiket átélnek a gyerekek együtt. Sosem bírtam elviselni azt, hogy követelnek tőlem, és másokkal összehasonlítanak, ezért lázadtam, de nem vettem észre mennyire jól is éreztem magam alsóban. Most alapítványi suliba visszamehetnék még... de nem tudom tegyem e meg. Hagyjam a francba, és tegyek le valami szakmát?


Egyszerűen annyira hiányzik az egész dolog. Az egész amikor kicsi voltam és jól éreztük magunkat az osztállyal. De ez már nem is lenne ugyan az persze... Viszont volt egy álmom nemrég. Iskolás gyerek voltam, és mentünk kirándulni az osztállyal... eszméletlen boldog voltam, és amikor felkeltem, borzalmasan üresnek magányosnak éreztem az egész életemet.


Az sem tesz jót a dolognak, hogy aszexuális lévén a nők nem érdekelnek, és a fiúk sem, és nincs igazán témám a korosztályommal. Sokkal jobban érdekelnek a mesék, a rajzolás, az alkotás, zenélés mint a csajozás. viszont mielött valaki 200 kilónak hinne elárulom 73 vagyok, kondizom, és futok. Mit tegyek szerintetek?


2014. júl. 19. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel még ilyen fiatal vagy, én visszamennék a suliba és befejezném. A leírásodból nem derül ki, de gondolom, nem kell dolgoznod még vagy ilyesmi... Szóval hajrá! ;-)
2014. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Menj emberek közé. Suliba, sportcsapatba (csapasportot válassz, kosár, foci, kézilabda, floorball, ilyenek), szerepjáték klubba, ami érdekel.

A sulit mondjuk nem lenne hülyeség megcsinálni, de ez független a magánytól, szóval itt nem játszik, mint szempont.


Hormonszint rendben? Orvosnál lehet ellenőrizni, talán érdemes lenne. Kimaradsz valamiből...

2014. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Nekem az a véleményem, hogy a gyerekkort már nem fogod visszakapni.

Fiatalabbak között biztos nem, mert ők nem fogadnának be. (A gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni. Én nem tudtam volna 16 évesen egy 20 éves osztálytárssal mit kezdeni.)


Ha olyan sulit találnál, ahol ugyanígy lemaradt emberkék vannak, ott sem kapnád meg egyszerűen azért, mert már nem vagytok gyerekek. Ott valószínűleg mást kapnál (züllést), pedig egészen jól gondolkozó embernek látszol, olyannak, mint aki kinőtte a gyerekkori hülyeségeit. De könnyű hülyeségekben benne lenni a társaságra való vágyad miatt.


DE. Az életnek ezek a korszakon kívül is vannak gyönyörű részei, amikről még nem vagy lemaradva. Nagyon jó huszonévesnek lenni is. Ugyanúgy lehet társaságod, akikkel kirándulni mentek, bármi.


Tehát amit én csinálnék:

- Esti iskolában tedd le az érettségit - mert itt többnyire olyan emberek vannak, akik tényleg akarnak tanulni; és mert gyorsabban megcsinálhatod itt az érettségit, mint egy tényleges iskolarendszerű képzésben

- Egyetem, ha elég értelmesnek érzed magad hozzá - itt totál lényegtelen, hogy néhány évvel le vagy maradva, mert csomó olyan srác van, aki ilyen vagy olyan okból nem 18 évesen kezdte az egyetemet. Itt már magad korúak között lennél!

- Ha nem megy, akkor az érettségi után szakma és munka, és a munkatársaid között se fog számítani.

2014. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20 évesen kellene beülnöd a 16 évesek közé. Ezt is kalkuláld be.
2014. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
engem még a szakorvosok is 15-16 nak néznek, nem ilyedek meg ettől a felétől... vékony vagyok, kicsi, babaarc, és vastag bőr szőr alig...
2014. júl. 19. 21:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Voltam bent az urologián sürgősségivel, mert vesekövem volt, és a doki 2x ellenőrizte a gépben, hogy nem vagyok e kiskoru. Utána elnézést kért még 2x, majd magázni is nehezen tudott, és akkor is mindig elnézést kért. lehet amúgy alacsony hormonszint miatt volt de nem mentem vissza hormontesztet csinálni mert kijött a kó, azóta volt uh és semmi bajom...
2014. júl. 19. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Az a pár év egyébként nem hinném, hogy annyit számítana

De ha OKJ-ra mennél, ott is emberek között lennél

Vagy ha érettségit szeretnél méhg, akkor estire be tudsz iratkozni és ott is lenne közösség

2014. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De mit csináltál tizedik osztály után?
2014. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen fajta köztépiskolába jártál?

Szakközép vagy gimi?

2014. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
buktam párat 10. ig... amúgy gimi.
2014. júl. 19. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!