Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hamis diagnózist hogyan tudom...

Hamis diagnózist hogyan tudom törölni az EESZT-n?

Figyelt kérdés
Félreértés történt, nincs olyan betegségem, ami felkerült az EESZT portálomra. Mik a lépések?

2023. máj. 5. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tette fel, mire alapozva? Gondolom, az tudja leszedni, aki föltette. Csak nem valami pszichiátriai diagnózisról van szó?
2023. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Te sehogy sem tudod. Vagy bejelented az EESZT felületen vagy lehet azt nem ott kell, nem emlékszem, lehet azt a TB ügyintézésnél lehet, vagy felkeresed azt a helyet ahol voltál email-ben és panasszal élsz.
2023. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki és hol tette fel? Ha egyértelműen el tudod mondani, hogy tévedés, és ott is tudni fogják, akkor az asszisztens is le tudja törölni.
2023. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te sehogy. Nekem a nőgyógyászaton az asszisztens gondolom véletlen beírt diagnozishoz lábszárfekélyt……. Nincs lábszárfekélyem és tudtommal, ha lenne se a nőgyógyász diagnosztizálná. Lol…
2023. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!