Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sürgősségin csinálnak EKG-t?

Sürgősségin csinálnak EKG-t?

Figyelt kérdés

Ne nézzétek hülyének kérlek, csak eleve asztmás vagyok (kezelve van), meg pánikbeteg. Viszont napok óta nagyon rosszul vagyok, durván kijött a panikroham, folyamatosan mellkas szorításom van, és már kezdek arra gondolni, hogy lehet vmi a szívemmel van?


Évek óta néha szúr a szívem, de nem foglalkoztam vele, mert elég szorongó típus vagyok és mikor mondtam ezt a szíves dolgot, mindenki hülyének nézett, mondták h biztos a stressz. Ezért én sem vettem komolyan.


De azért mostanság ez is gyakoribb, meg most pár napja durván pánikos-szedulos érzésem van. A pánikos dolog nincs kezelve egyelőre, orvosnál sem voltam vele, hétfőn megyek pszichiatriara ezt elmondani.


De gondolkodom, hogy sürgősségire bemegyek, hátha csinálnak egy EKG-t. És megbyugodnek h nincs gond (infarktus). Borzalmasan vagyok...

25N



2023. júl. 14. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Hogy asztmás vagy az egy dolog, de hogy mellette hülye is, az már egy másik kérdés. Menjél el orvoshoz!!
2023. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
25 éves nőként, ha már ráadásul évek óta megvannak ezek a panaszaid, akkor szinte teljesen biztos, hogy nincs infarktusod.
2023. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Miért lennék hülye?

Nyilván tisztában vagyok a tünetekkel, csak mindenki mondja (anya stb) hogy beképzelem és csak a pánik.

2023. júl. 14. 15:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Hasonló tünetekkel mentem, nekem többször is csináltak
2023. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2, most lett durvább a napokban és szinte folyamatos
2023. júl. 14. 15:33
 6/16 A kérdező kommentje:
4, csak attól félek h befektetnek kórházba, akkor is, ha az EKG jó.
2023. júl. 14. 15:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok: de a kérdésedre válaszolva - igen, csinálni fognak EKG-t, ha ilyen panaszokkal megjelensz. Esetleg azt nem fogják érteni, hogy mit keresel ott, amikor ezek a panaszok nem a sürgősségire, hanem max. a háziorvosra tartoznak.
2023. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem kell kórházban maradnod, egyrészt nincs nekik arra elég erőforrásuk, ha nem muszáj; másrészt aláírod a papírt, hogy saját felelősségre hazajössz
2023. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2,7: nem fognak befektetni.
2023. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És milyen vizsgálatokat csinálnak?
2023. júl. 14. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!