Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bunkó nőgyógyászt feljelenthet...

Bunkó nőgyógyászt feljelenthetem valami szervnél?

Figyelt kérdés

Egy jónevű magánnőgyógyászhoz mentem vizsgálatra, mert 3 hónapja össze - vissza jön meg a vérzésem. Bementem és a "jó napot" köszönésemre a válasz egy vidám "maga kövér!" sziporka fogadott. Azt hittem rosszul hallok.

Tény, hogy van rajtam plusz 10 kg egy rosszul megválasztott fog. gátlónak koszönhetően 20 kgt híztam, aminek a felét leadtam már. Ahogy előadtam, hogy mi a bajom a bunkóci doki kb még 5 ször használta a" kövér" jelzőt elég dehonesztáló stílusban.

A hab a tortán az volt, amikor a vetkőzőbe behallatszott, ahogy szól az asszisztensének, hogy "Katika mit gondol miss kovért ki fogja bírni a vizsgálóasztal, én aggódom, hogy összerogy"

Ez volt az a pont hogy úgy gondoltam engem ez a tapló 1000 % hogy nem fog vizsgálgatni még meztelen kiszolgáltatott stílusban is alázni. Meg nég ezért a stílusert fizessem ki a 30 ezres borsos vizsgálati dijat, na ne... Kikertem magamnak es kozoltem hogy a kedves nő családtagjaival használja ezt a hangot majd elmentem.

Félreértés ne essék tudom! Hogy van rajtam plusz 10 kg, de ez a bunkó orvos úgy állitott pellengérre mintha több mázsa lennék. Egyébként se topmodellnek mentem oda, hanem vizsgálatra. A túlsúlyt meg mint említettem nem zabálásnak köszönhetem, hanem annak hogy egy hasonló "kokler" kollégája elb@szott fogamzás gátlót javasolt nekem exhas vizsgálat nélkül.



2023. nov. 6. 19:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%
szánalmas kamu... miért jó ez neked???
2023. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
49%

Feljelentheted , de betudod-e bizonyítani az igazad?

Mert ők ketten vannak ellened és lehet nekik lenne igazuk.

2023. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Az 1-t le sem reagálom.


2: Akkor ennyi erővel bármi elhangozhat egy privát vizsgálaton, a betegnek úgysem lesz igaza... Természetesen nem tudom bebizonyítani, mivel erre nem voltam elkészülve. Bár gondolom egy hangfelvétel sem bizonyítana semmit, hisz az is manipulálható.

2023. nov. 6. 19:32
 4/35 anonim ***** válasza:
58%
Megkérdezted, hogy ez mégis mi a ferde f@sz volt?
2023. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
57%
Én elhiszem, hogy ilyen bunkó volt, rokonomat egy háziorvos alázta meg a súlya miatt. Sajnos nincs mit tenni, ezek bármit megengedhetnek maguknak :(
2023. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%

Ha valóban megtörtént ez (amit nem vitatok, mert nekem 58 kilósan mondta a nőgyógyászom, hogy az inzulinrezisztencia miatt nem ártana leadni még 4-5 kilót), és magán orvos, akkor egyszerűen írj róla véleményt. Illetve kell, hogy legyen szerintem ott is betegjogi képviselő.

Szerintem 10 kiló + nem indok az ilyen megnyilvánulásra, sőt, fél kiló plusz sem lehet az. Pláne nem egy fizetős helyen, ahol leteszed a pénzt azért, hogy jobb ellátást kapj, mint egy tb alapon működő helyen.

Sajnálom, hogy ez történt veled kérdező, de fel a fejjel, és a legjobbakat neked! Bízom benne, hogy találsz olyan orvost, aki segít!

2023. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
43%

Esetleg privátban leírnád nekem, hogy ki volt a doki? Csak, hogy hozzá biztos ne menjek.


Érdemes lehet felkeresned egy betegjogi képviselőt, szerintem ő meg tudja neked mondani, hogy hova tovább az ügyben.

2023. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
43%
2023. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen jó nevű orvosnál nem fordul elő!Nem kockáztatná a hírnevét senki így.

Kamutörténet!

2023. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%
Persze. Jónevű orvos és ilyeneket mond. Még egy nevenincs orvos se mondana ilyeneket, nem egy menő. Nyilván nem kamu kérdés xD
2023. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!