Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bunkó nőgyógyászt feljelenthet...

Bunkó nőgyógyászt feljelenthetem valami szervnél?

Figyelt kérdés

Egy jónevű magánnőgyógyászhoz mentem vizsgálatra, mert 3 hónapja össze - vissza jön meg a vérzésem. Bementem és a "jó napot" köszönésemre a válasz egy vidám "maga kövér!" sziporka fogadott. Azt hittem rosszul hallok.

Tény, hogy van rajtam plusz 10 kg egy rosszul megválasztott fog. gátlónak koszönhetően 20 kgt híztam, aminek a felét leadtam már. Ahogy előadtam, hogy mi a bajom a bunkóci doki kb még 5 ször használta a" kövér" jelzőt elég dehonesztáló stílusban.

A hab a tortán az volt, amikor a vetkőzőbe behallatszott, ahogy szól az asszisztensének, hogy "Katika mit gondol miss kovért ki fogja bírni a vizsgálóasztal, én aggódom, hogy összerogy"

Ez volt az a pont hogy úgy gondoltam engem ez a tapló 1000 % hogy nem fog vizsgálgatni még meztelen kiszolgáltatott stílusban is alázni. Meg nég ezért a stílusert fizessem ki a 30 ezres borsos vizsgálati dijat, na ne... Kikertem magamnak es kozoltem hogy a kedves nő családtagjaival használja ezt a hangot majd elmentem.

Félreértés ne essék tudom! Hogy van rajtam plusz 10 kg, de ez a bunkó orvos úgy állitott pellengérre mintha több mázsa lennék. Egyébként se topmodellnek mentem oda, hanem vizsgálatra. A túlsúlyt meg mint említettem nem zabálásnak köszönhetem, hanem annak hogy egy hasonló "kokler" kollégája elb@szott fogamzás gátlót javasolt nekem exhas vizsgálat nélkül.



2023. nov. 6. 19:25
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Nem tudok mit kezdeni a "kamu történet" és egyéb jelzőkkel.

Aki ilyenen még nem ment át, örüljön neki, hogy nem volt még ilyenben része. Nekem sajnos többször is, nem kövérség, hanem más megaláztatás nőgyógyásznál. De azokat már le sem írom, mert úgyis megkérdőjelezi pár okos a hitelességét.

Rajta kívül mindenkinek ment a zöld! És köszönöm a válaszokat.


4: Konkrétan nem kérdeztem meg, most ez lehet fucsán hangzik, de annyira sokkolt, hogy mondhatni sodródtam az eseményekkel. Aztán ahogy fentebb is írtam az öltöző részben valahogy átgondoltam pár pillanat századrésze alatt és kimentem, majd elküldtem a dokit a p-be.

Egyébként nem ezzel van gondom, nyilván ha valaki túlsúlyos, hát ez van, a szemébe mondják, de nem mindegy a kommunikáció maga, egy jónevű nőgyógytól az ember nem ilyen óvodás hülyegyerek stílust vár, mert mindjárt másképp hangzott volna, hogy "Nézze azt gondolom némi túlsúly van önön, lehet ez is okozza a problémáit" Értitek más a stílus...

Nem kövér-kövér-kövér -kövér mint egy rohadt kötőszó, mint egy infantilis ostoba hülye.

2023. nov. 6. 20:53
 12/35 anonim ***** válasza:
51%
Jó az már látszik, h téged kegyetlenül zavar a súlyod. Ettől a story nem lesz hihetőbb.
2023. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Ypszilon1980 ***** válasza:
69%
Szerintem hagyd a fenébe, jól tetted, hogy eljöttél,menjen a .....-ba. Nekem az a véleményem, hogy persze lehet ezt finoman, kíméletesen közölni a pácienssel elmagyarázva, hogy ez okozhat eü. gondokat, de megalázni az már durva. Én ott helyben még jól be is szóltam volna neki. Panaszt tenni tudsz ott a vezetőségnél, igazgatónál, stb., amelyik intézményben voltál, egy normális helyen azonnal kirúgják.
2023. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

14:

Pontosan.


Sokan lovagolnak ezen a jónevű nőgyógyászon. Jónevű nőgyógyász is lehet tahó, a kettő nem zárja ki egymást csak szólok.

Sokat keresgettem, és amit róla olvastam, kissé hezitáltam mert 50-50 %-ban megoszlottak róla a vélemények. Volt aki az egekbe emelte, volt aki szó szerint "letahózta". Én azért döntöttem mellette, mert a rendelési ideje nekem megfelelt, ahogy végzek a munkahelyemen.

De ezek után természetesen megbántam.


Anno volt olyan nőgyógyász, aki konkrétan "lehülyézett" mert bizonyos dolgokkal nem voltam tisztában. (Hormonok hatásai kapcsán). Én kérek elnézést, hogy nincs nőgyógy végzettségem. Azt gondolom ez sem megengedhető, mint ahogy az sem, hogy betér a páciens, és köszönés helyett kövérezünk. De aki szerint ez tök rendben van, annál feltételezhetően hasonló a nívó.

2023. nov. 6. 21:06
 15/35 anonim ***** válasza:
25%
#13 ja személyeskedünk is. Rendben. Na figyelj csak zsírdisznó. A storyd olyan kamu, mint az állat. Normális ember ezt neked SOHA nem fogja elhinni, mert egy nyomorék orvos se beszél így egy beteggel, nem hogy egy jó nevű, menő doki, akinek valszeg komoly betegköre lehet. Bár el tudom képzelni, h ránézett a hombár seggedre és elkerekedett a szeme, erre te tettél vmi epés megjegyzést, amitől ő is bunkóba váltott. Maximum így van realitása a történteknek, ez esetben viszont hiába jelentgetsz bárkit legfeljebb kinevetnek majd és persze a hátad mögött is kövérnek neveznek. Állj a tükör elé, nézd meg magad zsiradék és köpd le magad. Tuti valami kicseszett nagyképű újgazdag felkapaszkodott picsa vagy. Meg is érdemled, ha így beszélnek veled, legalább tudod hol a helyed.
2023. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
57%

16


Meghaltam ezen a dumán 😅😂

2023. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
71%

Ez gyakran előfordul, én is voltam olyan nőgyógyásznál, akinek az értékelése alig volt 1 db csillag, de sürgősségi ellátásra volt szükségem, és velem kifejezetten figyelmes, kedves volt - azóta is hozzá járok, és semmi gondom vele.

Voltam viszont olyan magánorvosnál, akit az egekbe magasztaltak, hogy mekkora szakember, micsoda jó arc, és sírva jöttem ki tőle, olyan szinten paraszt volt, de legalább elkérte az 50 ezret egy ultrahangra meg egy egy vérvételre.

Én nem gondolom, hogy kamu sztori, és érdemes panaszt tenni.

2023. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

16:


Szerintem neked a dühkitöréseid miatt zárt osztályon lenne a helyed XDDD


Sajnálatos tény, hogy a lipót bezárt, így szabadon mászkálhatnak a hozzád hasonló elmebetegek.

2023. nov. 6. 21:11
 19/35 A kérdező kommentje:

"kicseszett nagyképű újgazdag felkapaszkodott picsa"


Köszönöm a vallomást, hogy olyan szegény vagy, mint egy templom egere, látszik, hogy téged ez frusztrál baromira, és emiatt szétb@sz az ideg XD Hát kellemetlen, ha egy peták sincs a pénztárcádban. :)

Nem vagyok újgazdag, de nincsenek anyagi problémáim, remélem kielégít a válasz.:)

Egyébként ilyen mosdatlan szájjal, és bunkó stílussal szerintem te egy nagyon frusztrált f@szi lehetsz aki kb úgy néz ki, mint egy gnóm, és nincs olyan nő aki rádnézne! Illetve baromi tapasztalt lehetsz gondolom nőgyógyász ugyekben a 3 milliméteres himbilimbiddel. XD

Ha meg nő vagy - amit kétlek - büszke lehetsz a tirpák prosztó ócska szatyrosproli stílusodra "kedves" 16-os.

Keress magadnak érdemi munkát és ne is rontsd a levegőt gyakorin! :)

Bár gondolom zéró végzettséggel, és a dühkitöréseiddel kb ez lehetetlen küldetés.

2023. nov. 6. 21:32
 20/35 Ypszilon1980 ***** válasza:
#20:Lehet ő a doki....
2023. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!