Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bunkó nőgyógyászt feljelenthet...

Bunkó nőgyógyászt feljelenthetem valami szervnél?

Figyelt kérdés

Egy jónevű magánnőgyógyászhoz mentem vizsgálatra, mert 3 hónapja össze - vissza jön meg a vérzésem. Bementem és a "jó napot" köszönésemre a válasz egy vidám "maga kövér!" sziporka fogadott. Azt hittem rosszul hallok.

Tény, hogy van rajtam plusz 10 kg egy rosszul megválasztott fog. gátlónak koszönhetően 20 kgt híztam, aminek a felét leadtam már. Ahogy előadtam, hogy mi a bajom a bunkóci doki kb még 5 ször használta a" kövér" jelzőt elég dehonesztáló stílusban.

A hab a tortán az volt, amikor a vetkőzőbe behallatszott, ahogy szól az asszisztensének, hogy "Katika mit gondol miss kovért ki fogja bírni a vizsgálóasztal, én aggódom, hogy összerogy"

Ez volt az a pont hogy úgy gondoltam engem ez a tapló 1000 % hogy nem fog vizsgálgatni még meztelen kiszolgáltatott stílusban is alázni. Meg nég ezért a stílusert fizessem ki a 30 ezres borsos vizsgálati dijat, na ne... Kikertem magamnak es kozoltem hogy a kedves nő családtagjaival használja ezt a hangot majd elmentem.

Félreértés ne essék tudom! Hogy van rajtam plusz 10 kg, de ez a bunkó orvos úgy állitott pellengérre mintha több mázsa lennék. Egyébként se topmodellnek mentem oda, hanem vizsgálatra. A túlsúlyt meg mint említettem nem zabálásnak köszönhetem, hanem annak hogy egy hasonló "kokler" kollégája elb@szott fogamzás gátlót javasolt nekem exhas vizsgálat nélkül.



2023. nov. 6. 19:25
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

21:

Azt nem tudom, de szuper "öntökönlövés" volt ez a részéről XD Aki kételkedik a történet hitelességében, ugyanakkor a legalpáribb jelzőkkel lát el egy nőt, akit még csak nem is ismer.

Íme a bizonyíték, hogy a futóbolondok köztünk járnak, és teljesen mindegy, hogy ott van e a Dr. valakinek a neve előtt, nem garancia arra, hogy emberileg milyen.

És még ráadásul annyira ostoba, hogy észre sem veszi, hogy ezzel az alpári kommentnyilvánítással gyakorlatilag alátámasztotta a történetem hitelességét, nem pedig megkérdőjelezte. XD


Először nem akartam kiiírni ezt ide, de már nem bántam meg, mert jókat nevetek a 16-os ostoba, végtelenül primitív megnyilvánulásán. lol


A többieknek nagyon köszönöm, már neten nézem, hogyan lehetne írásos formában panaszt benyújtani az illetékes szervekhez.(Van rá egyébként lehetőség). Ezek után rászánom az időt, meg fogom tenni, még akkor is, ha nem vezet eredményre.

2023. nov. 6. 22:04
 22/35 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Elég sok bunkó orvos van. Dr Bárány Jánost tudom neked ajánlani. Én voltam nála 100 kilósan, 64 kilósan is. Sosem tett megjegyzést, mivel tisztában van vele mennyi betegség nehezítheti a fogyást. Kedves, humoros, rendkívül aranyos doki. Sok vélemény van róla, ha gondolod nézz utána.
2023. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

22:

Nagyon szépen köszönöm! Meg fogom nézni, nekem is jó lenne egy stabil, állandó nőgyógyász szakorvos, köszönöm szépen!

2023. nov. 6. 23:36
 24/35 anonim ***** válasza:
71%
Látszik hogy a hozzászólók fele pasi, méghogy kamu, ennél kurtább sztorit is tudok nőgyógyászokról! Undoritó hogy oda jutottunk hogy már ennyire se vesszük komolyan, hogy a nőket alázzák. És igen, megengedheti magának, mert mint páran már írták a beteg nem tudja bizonyítani! És ha rossz reviewt írna, akkor is mi lenne, bejelenti googlenak rágalmazás vádjával és már törlik is a reviewt.
2023. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
69%

Betegjogi képviselő felé jelezheted gondolom.

Amúgy akár van felesleged, akár nem, így nem közölheti veled.

2023. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
27%
Csak szerinted +10 kiló vagy tényleg annyi? Hány kiló vagy (és hány cm)?
2023. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjátok már ezt a kamu-dumát. Én nőgyógyászati osztályon is dolgoztam pár éve, mint ápoló. Egyszer bejött egy molett hölgy, hogy össze-vissza vérzik. Ránéz a doktorNŐ és azt mondja neki:,, nézzen már magára milyen kövér, nem kell csodálkozni rajta, hogy ez történik magával". Mindezt úgy, hogy még 2 nővér volt a vizsgálóban. Szerintetek? Nagyon sajnáltam a nőt, el is sírta magát. Vannak ilyenek, de jól vissza kell nekik szólni. Jól tetted, hogy otthagytad a picsába!
2023. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
36%

Én nőként még nem futottam bele semmi ilyenbe, velem mindig kedvesek, de legalábbis nem bunkók voltak az orvosok.

Pedig rajtam is van 10 kiló felesleg, sőt volt amikor 20 is volt.

Amit el tudok képzelni hogy mondjuk te huztad ki a gyufát valamivel (késtél, megmondóemberkedtél) vagy ilyesmi. Lehet észre sem vetted magad.

Vagy tényleg elkepeszto paraszt volt, de ahova a pénzét viszi az ember ott ezt nehéz elkepzelni ok nélkül.


Halkan jegyzem meg hogy a túlsúly tényleg okoz menstruációs gondokat. Pl elmaradhat. Ugyanúgy extrém sovanysagnal is. És az is lehet a problémád oka ha hirtelen nem megfelelően fogytal.

A kilók meg nem egy pici bogyó miatt jönnek amit beveszel. Hanem étvágyat csinál aminek nem tudsz ellenallni és nem mozogsz annyit amennyit eszel.

Én is foghatnam sok mindenre a túlsúlyomat hogy könnyebb legyen a lelkemnek de tudom hogy csak az én gyengesegem tehet róla.

2023. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

27:


Köszönöm a szinte egyetlen normális empatikus választ!

2023. nov. 10. 07:35
 30/35 A kérdező kommentje:

28 válasza még valamilyen szinten irritálóbb, mint a legparasztabb primitív 15.-é


Megmondóemberkedtem XDDD


Hát persze, minden bizonnyal! Jobb dolgom sincs, csak, hogy orvoshoz járjak és "megmondóemberkedjek"!


Ha valami veled nem történt meg soha, akkor természetesen létezhetetlen, hogy mással megtörtértenjen! Ha meg mégis akkor az KAMU mi más is lehetne?


"Nem megfelelően fogytam" 😂🤣 WTF?? Hát persze tök mindegy csak én legyek a hibás (ebben is).


Pár kérdést már kiirtam ide, de ebben jöttek a legrosszindulatúbb válaszok, a legszebb hogy nőktől!


Időközben megkaptam a hivatalos választ elektronikusan, melyben közölték, hogy ki fogják vizsgálni a történteket, a slusszpoén, hogy elmondásuk alapján nem az én panaszom az első, ami érkezett. De természetesen gondolom ezek a nők is kamuznak, hát persze!


A sok bunkó választ követően a privátokat, hogy ki ez az ember kérném mellőzni! Ha ennyire kamu, mint ahogy itt váltig állítva van, akkor nyilván úgysem releváns, engem meg nem kell zaklatni privát üzenetekkel!


A néhány normális válaszolónak még egyszer köszönöm.

2023. nov. 10. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!