Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek volt orrsövényferdülést...

Akinek volt orrsövényferdülést javító műtétje, jobb vagy rosszabb lett utána?

Figyelt kérdés

Tizenéve műtöttek engem de sajnos nekem rosszabb lett. Az orrom és a torkom felső/hátsó része folyamatosan kiszárad és emiatt sállal a számon/orromon kell aludnom, különben annyira kiszárad reggelre hogy megfázásos tüneteim lesznek.


Voltam fele füll orr gégészeten de azt mondták hogy nem tudnak vele mit csinálni, használjak olaj alapú sprayt pl rhinopainteina-t, de sajnos ezzel a sprayvel sem tudok nem sállal aludni az év 365 napjában. Félek tőle hogy tényleg ennyi a kilátásom, félek belegondolni hogy ez egy maradandó problémám lesz öregkoromra. Minden ilyenből adódó megfázásom kínszenvedés, hetekig eltart és nagyon nehéz lélegeznem ezalatt és nem újra megfáznom. De azt is megértem hogy egy újabb műtét tovább ronthat a szituációmon (varrasodás, orrnyálkahártya további egybenövése stb).


Kiváncsi lennék mások tapasztalataira. Segített nektek a műtét? Jár esetleg valaki hasonló cipőben mint én? Mik azok a dolgok amik segítenek?



febr. 26. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem kb 14 évesen derült ki hogy orrsövényferdülésem van most 45 éves vagyok azóta sem operáltattam meg


Van is gond az orrommal de valahogy sose tudtam rávenni magam a mütétre.

Meg aztán nekem is voltak olyan ismeröseim akik azt mondták hogy nem igazán lett jobb utána, de volt olyan ismerösöm is aki a mütét után nagyon elégedett volt.


Szerintem sokat számíthat az hogy aki megoperál az mennyire értia dolgát.


Éna mütét utáni tamponos kinzásos rész miatt nem mütettem meg eddig:)

febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!