Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 17 éves vagyok és 2 hónapos...

17 éves vagyok és 2 hónapos terhes a szüleim nem állnak mellettem és nem segítenek a párom melletem van és segít viszont az orvosok szülő nélkül nem vizsgálnak meg még úgysem hogy a párom már nagykorú (32 éves) tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Csaladsegito. 18 leszel mire megszuletik?
ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne vizsgálnának meg... talán kötelező mindenkinek 18 éves koráig szülői kíséret? Rakás orvosnál jártam 18 éves kor alatt egyedül.



Találj ki jobbat.

ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

"orvosok szülő nélkül nem vizsgálnak meg"


Kötve hiszem

ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
A pedofilok a pubertas elotti testre gerjednek. Ketlem, hogy 17 evesen ugy nezne ki.
ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"az orvosok szülő nélkül nem vizsgálnak meg"


Az érdekes lenne, mivel kizárólag a műtétnek minősülő beavatkozáshoz kell a szülői engedély.

ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Egy 17 éves testileg valóban már felnőtt nő legtöbbször, DE akkor sem normális és gondok vannak azzal a férfivel, aki 32 évesen középiskolás lánnyal akar kezdeni.
ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgálnak,de pl.: ha el szeretnéd vetetni,akkor oda kell a szülői engedély.
ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Nőgyógyász valóban nem vizsgál 18 év alatt szülői beleegyezés nélkül. Én pl. Mammografián dolgozom és kiskorúak oda is csak szülővel mehetnek.
ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy vicc kérdés, mondjuk annak nagyon rossz. Ott bukik a sztori, hogy téged nem vizsgál meg doki szülők nélkül. Ezt te sem gondoltad komolyan
ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
87%

Lehet hogy te fafejű vagy,mert azt gondolod majd minden jó lesz,de hogy a nagyérdeműt is annak nézed.

Az orvos igen is megvizsgál. De gondolom apuka ennyi idősen már rendelkezik némi anyagi háttérrel,és nem csak úgy véletlen ejt teherbe tini lányokat,így el tudtok menni magán orvoshoz is.

ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!