Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kataklizma felé tart a családo...

Kataklizma felé tart a családom, e képen orvosolható?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és a családomban elég sok probléma van. Igaz nem olyasmi, hogy apám veri a anyám és a nővérem narkós. Ennél egy kicsit szelídebbnek tűnő. Nem akarok pontos részletekbe bocsátkozni, de a helyzet már odáig fajult, hogy a nővérem ellenem hangolja anyámat (időről időre meg pendítve: elküldhetnének itthonról, hogy megtanuljam a rendet). Én sem vagyok narkós, nem tanulok rosszul, nem árulom a testem, nem lopok. Rengeteg régi sérelem és személyes probléma gyűlt fel az évek során, amik nem lettek lezárva és kezelve. Azt hiszem az össze omlás felé tartunk. Létezik, olyan, hogy egy egész családot kezelnek? Működik ez magyar országon? Vannak eredmények? Esetleg személyes tapasztalattal rendelkezők? Elnézést ha érthetetlen voltam, nem annyira tudom már hol áll a fejem.
2010. dec. 13. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Családterápia van, de nem minden családot érdemes erőnek erejével egyben tartani...
2010. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nemcsak a te családod, hanem egész Azeroth kataklizma felé tart.
2010. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban, de még talán egy próbát meg ér. A család terápia ,mint olyan nem csak a szülőkel foglalkozik? Vagy hogy néz ki egy ilyen?
2010. dec. 13. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

22:22 KOCKAAAA XD nah elég az offból.


Az nem segítene, hogy ha összehívnál mindenkit leültetnéd őket, és őszintén elmondanád nekik a véleményed az egészről?

Keményen odaszólsz mindenkinek, főleg nővérednek. Elmondod nekik, hogy az a helyzet ami nálatok van az sz@r és változtatni kell rajta. Vagy ez már megtörtént? Én szerintem egy családterápián se csináltok a beszélgetésnél többet....

2010. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 évesen már felnőtt vagy, előbb-utóbb saját családod lesz. A rokonokkal meg ne foglalkozz. Én is így voltam vele. ;)
2010. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!