Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 napja hajnalban elég szerenc...

2 napja hajnalban elég szerencsétlen módon leestem a lépcső korlátról oldalra, és egy emeletnyit estem az egyel lejjebb lévő korlátra pont a hátammal. Többi lent, mit tegyek? 22/F

Figyelt kérdés
Hála az égnek nem a gerincemre estem hanem kicsit az oldalamra de az alsó hátam úgy fáj hogy nem mennek az 1 centis törzs mozdulatok olyan fájdalom nélkül hogy ne ordítsak. Lilás csík a korlát nyoma az megvan gondolom zúzódás lehet és baromira fáj dokihoz nem mennék inkább itthoni tippeket kérnék, Kizárólag csak nyugalmi helyzetben nem fáj!!
2011. okt. 12. 11:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 12. 22:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Gondolom a lábadat nem nagyon tudod emelni (vagy sehogy), én estem le a 10 fokos létráról. Oldalt nem tudtam feküdni, de háton se, csak hason. Nagyon fájt.

Pihenj, ne mászkálj, ne erőltesd, vigyázz magadra. Látod, ha nem írsz ide, nem is veszed komolyan, sokkal később gyógyuljál meg.

2011. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

* gyógyulnál.

Jobbulást.

2011. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi, Te valszeg nagyobbat eshettél de nekem is mindenhogy fáj, valóban hason a legjobb de míg abba a pózba kerülök megőrülök. Most kísérletezgetek egy fasza hátonfekvő pózzal azt hiszem megvan. Borogatjuk meg van bioptron lámpánk ami szerintem teljesen felesleges de ha már van miért ne.


Kösz mindenkinek a válaszokat, én nem találtam hasonló kérdést sem, ha valaki ide téved hasonló problémával annyit tudok javasolni hogy ne is fáradjon a kérdezgetéssel, hanem azonnal menjen orvoshoz

2011. okt. 13. 10:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenül keveredtem ide. Végül kiderült, mi volt a baj? Milyen kezelést kaptál?
2016. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!