Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem engeded, hogy...

Miért nem engeded, hogy halálod után a te, vagy a szeretteid szerveit odaadják az arra rászorulóknak?

Figyelt kérdés
Nekem olyan felfoghatatlan, hogy az amúgy is majd elbomló testét ne engedjék felvágni, ezzel emberek életét tönkretéve..
2011. nov. 27. 21:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha idősen halok meg, akkor már nem igazán használhatók a szerveim, de ha netalán holnap meghalnék, és egyezne a vércsoportunk akkor a barátnőmé lennének a veséim és a hasnyálmirigyem, és valószínűleg nem ideig-óráig funkcionálnak hanem élete végéig. (az a műszív például ami csak ideiglenes, és ha nem kapsz igazit, akkor sajnos egy idő után meghalsz.)
2011. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

Jó, jó.

De mi lesz, ha jön a feltámadás és ilyen "szétszórtan" ér??!

...és leszólnak a sírokba, hogy "na emberek, szedjék össze magukat"!!

2011. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23:27: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D epic.
2011. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23:27: hahahahahahha :D ezen besírtam
2011. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

23:27


Végre, egy normális ember!!

2011. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

23:27


Még most is röhögök!!!!!!!!

2011. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Minden felnőtt ember donor, aki nem tesz nyilatkozatot, hogy nem akar az lenni, úgy tudom.

En a biztonság kedvert arról nyilatkoztam, hogy az legyek. Egy kezzel irt, aláirt papir van az irataim közt erről. Ha velem törtenik valami, akkor nekem minek? Szedjek ki, ami kell, az a szervem is tovább el, meg ha eletet vele menteni...

Halál eseten igy is-úgy is szetkapnak... Azt veszenek ki, amit akarnak. NEm igen van olyan hozzátartozó, aki egy hozzátarozója szerveit darab szerint leellennőrzi..

2012. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!