Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek ha pszichológusra...

Mit tegyek ha pszichológusra lenne szükségem de a szüleimmel nem beszélhetek erről?

Figyelt kérdés

Szóval elég komoly lelki gondjaim vannak. Sokan nem veszik komolyan mert fiatal vagyok. és szerintem is elszomorító hogy ilyen fiatalon szembesülnöm kellett ilyen dolgokkal. :) elég komoly a dolog.. mindenhol azt írják/ mindenki azt mondja / úgy érzem hogy tényleg szakember segítségére van szükségem... de a szüleim semmiről sem tudnak mert régen eléggé elzárkóztam tőlük (most már próbálok ezen javítani) és nem szívesen magyaráznám el nekik mi mert kínos is lenne és ha felélénkíteném nagyon fájna. =// meg nem is túl jó velük a kapcsolatom mint legtöbb tininek...


13/L


2012. jan. 1. 01:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Iskolapszichológusotok van? Vele kéne beszélni, még a szüleidnek sem kell a beleegyező nyilatkozata.
2012. jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Reaper777 ***** válasza:
szerintem ha egy barátodal megtudod beszélni az is sokat segít
2012. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
iskolapszichológus van azt már mondták mások is azon gondolkozok. :) a barátaimmal megszoktam beszélni de nem mindent. néha nehéz kifejezni.. és nem tudnak segíteni rajta...
2012. jan. 1. 02:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Pontosan mirol nem beszelhetsz a szuleiddel? A kiváltó problémáról vagy a tenyrol, hogy pszichologushoz mész?

Elmehetsz az iskolapszichologushoz, vagy a keruleti csaladsegitohoz, vagy a keruleti rendelobe.

Van kedved irni a problemarol?

2012. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a szüleimmel nem szeretnék a problémáról és erről a tényről se beszélni.. talán majd egyszer ha ki kell adnom magamból (gyakori) lehet leírom privátba... de így fárasztó összeszedni. :D
2012. jan. 1. 02:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól van.

Ha van pénzed, akkor kineziologushoz is mehetsz, ott keveset kell beszelni, és a tesztmódszere segít "összeszedni" Helyetted a mondandód, a problémát.:)

2012. jan. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a szüleim tudta nélkül nem nagyon sikerülne pénzt szerezni rá. :)
2012. jan. 1. 03:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, csak mondtam. Van olyan ismerosom is, akinek (22 evvel ezelott!!) 15 evesen hetente 20E volt a zsebpénze..:)
2012. jan. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elmész a gyerekorvoshoz, gondolom már nem kísérget az anyukád, ő tud tanácsot adni, ha őszinte leszel hozzá.
2012. jan. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azszép. O_o köszi a válaszokat majd átgondolom melyik lenne a legjobb. :)
2012. jan. 1. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!