Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap delutan eleg erosen...

Tegnap delutan eleg erosen beutottem a konyokomet a falba, szerintetek menjel el vele dokihoz? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Tegnap delutan, vagyis inkabb estefele beutottem a konyokomet eleg erosen a falba. Eloszor csak egy pontban kezdett duzzadni, de aztan az egesz konyokom, es nagyon faj. Ma reggelre meg jobban bedagadt, ugyan ugy faj. Ejszaka jegeltem, de semmit nem hatot... gondolom 1-2 oras jegeles nem sok mindent tesz.

Szerintetek menjek be dokihoz, vagy varjak vele, hogy mi lesz?

Ui: Nem nagyon birom hajlitani...sot...meg a polot sem igazan tudtam egyedul felvenni. :/


17/F



2012. aug. 18. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4 óra alatt még gyorsan megvoltál.Magyar egészségügy...

Vigyázz a karodra mert haveromnak is porctörése volt,és most azon a könyökén mozgatni tudja a porcot.

2012. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jo.

Ja...kellemes volt 4 orat vegig allni, azaz kicsivel tobbet.

Rengetegen voltak.... fokepp, hogy a varosban futoverseny volt...aztan bicegtek ott, egy csajnak a szaja szakadt fel, stb... :/



Ami felhaboritott.

Varom, hogy behivjanak... mar akkor egy oreg bacsi ott ult egy jo ideje (mondtak..)

Varta, hogy haza szallitsak szegenyt, egyedul volt, tolokocsiban.

En fel 2-tol vartam, mikor eljottem 6ora fele, akkor o meg ott ult. Elotte par percel kozoltek vele, hogy fel 7 fele hazaszallitjak.

Szegeny is mar mondta, hogy az jo, mert nem akar tovabb ott varni. Es mondta az egyik doktorno, hogy reggel 9re ment.

Ennyit errol.....

2012. aug. 18. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!