Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi esélye van egy 16...

Mennyi esélye van egy 16 évesnek a leukémiával szemben?

Figyelt kérdés
2 napja,azaz január 22.-én derült ki,hogy leukémiás vagyok.Már régebb óta voltak tüneteim,de csak most lett vége a vizsgálatoknak és most derült ki....Persze az orvosok biztatnak hogy ez a betegség nagyon jól gyógyítható ebben a korban,de a szüleim nagyon kiborultak,hiába mondogatják,hogy biztos meg fogok gyógyulni,azért félek eléggé,és attól is félek,hogy nem úgy alakul a dolog,és nem lesz szerencsém,mert már a neten is olvastam a betegségről..kérem akinek van valamilyen orvosi vagy valamilyen tapasztalata,az írja meg,de őszintén,kérem,mert nagyon szeretnék küzdeni,de szeretném tudni pontosan,hogy mi ellen is kell..köszönöm előre is..

2013. jan. 24. 21:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagy? Nagyon érdekelne mivan veled mostanában! Remélem minden a legnagyobb rendben :) Énis úgy tudom hogy ALL nagyon jól gyógyítható betegség. A pozitív hozzáállás mindenképp fontos :)
2013. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Meggyógyultál?

Mindne Jót

2014. jan. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Minden Jót
2014. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2015. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Meghalt.
2022. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!