Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 évesnek milyen fogyókúra...

14 évesnek milyen fogyókúra ajánlatos?

Figyelt kérdés
Mivel még növésben vagyok nem merek csak úgy neki kezdeni az étrendem változtatásához.Esetleg valaki aki fiatalabb kb olyan idös mint én és sikerult lefogynia valamint a súlyát megtartania ..vagy szülök...! segítsetek.Köszi előre is.

2013. jan. 7. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekelnek a válaszok. :)

Amúgy (már fogytam 3 teljes kilót) én egész egyszerűen annyival kezdtem, hogy nem iszok cukros italokat (csak vizet), este 6 után már csak max. (abban az esetben ha későn érek haza) egy joghurtot eszek, nem járok Mekibe meg KFCbe...

Jah meg elkezdtem sportolni (plusz otthon tornázni) de ez már nem fogyókúra :) (amúgy a Kriston testreform nálam nagyon beválik).

Remélem valamennyit tudtam segíteni: 14L

2013. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratula:) Hát igen azt én is elkezdtem hogy jogurtot gabonapelyhet eszek meg járok tancra is mellette... és milyen (vagy mi is ) ez a Kriston testreform ha esetleg letudnád irni üzenetben vagy itt megköszönem .
2013. jan. 7. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az a fogyasztó szer, a metamfetamin! Az állítólag nagyon jó.
2013. jan. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj hogy milyen cukika vagy :)
2013. jan. 21. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
mivel még fiatal vagy szerintem ha nem eszel cukrot, kenyeret, tésztát akkor már fogyni fogsz.Este 6 után csak almát egyél, vagy salátát.Én 10 kilót fogytam, ezzel a módszerrel, ugyanis én találtam ki magamnak. Minden nap kocogtam fél órat. 15L.
2014. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!