Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen plusz költségekbe...

Milyen plusz költségekbe kerül egy pár órás szemműtét egy 6 éves gyereknél? Ott sem kell aludni a kórházban?

Figyelt kérdés
Az exfeleségem állítja hogy lezsnek plusz költségek. A Heim Pál gyermekkórházban műtik a lányomat. Egy nap. AZ utiköltségen kívül milyen költségek merülhetnek fel még? (Nem kifejezetten a hálapénzre gondolok). A gyerekeknek nem alanyi jogon jár a TB ellátás?

2013. febr. 14. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
De igen, gondolom a hálapénzre gondolt.
2013. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
Ha nem kell ott aludni akkor semmibe.Max a kaja a büfében,de azt oldja meg ő.Hálapénzt ha akar adni az is az ő dolga.Ha bent kell maradni ,akkor 3000FT éjszakánként a kihúzhatós fotelágyon
2013. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezen felül esetleg valami más? Hálapénzt nem kötelező adni!
2013. febr. 14. 20:49
 4/9 Jégtánc ***** válasza:
Semmi
2013. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tb.-je biztos van így magában a műtétért biztos nem kell fizetnie. Miért nem kérdeztél rá hogy mire, ha nem tud válaszolni rá, akkor nem is kell. Talán orvosság de az sem hiszem, hogy horribilis összeg lenne, mert ilyeneken elég nagy az állami támogatás.
2013. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Közgyógy igazolványa van a lányomnak. Ha fel is írnak valami szemcseppet, nem hiszem hogy sokba kerülne. De az elfogadható, abba beszállnék. Az utiköltség sem számottevő, 100 km a távolság a lakóhely és Budapest között.
2013. febr. 14. 20:58
 7/9 A kérdező kommentje:
NA vegül is csak kiderült, hogy 20 ezer ft. halapenzre gondolt az exem. De en nem tudom hogy is viszonyuljak ehhez a dologhoz. Mennyire altalanos ez a halapenz gyerekek eseteben?
2013. febr. 26. 16:03
 8/9 Jégtánc ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon elterjedt, pedig hálapénz nélkül is ugyanolyan kedvesek.Mondjuk én teljesen ellene vagyok,így csak hallomásból tudom hogy sokaknak ez már természetes.
2013. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem is ez szomorít el a legjobban, hogy hálapénzre kell neki. Inkább venne vitamint a gyereknek belőle, vagy azt amire szüksége lehet, de ... én hiába beszélek. Egy orvosnak a legjobb tudása szerint kell/kellene ellátnia a betegeit, nem plusz pénzért.
2013. febr. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!