Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosi műtét után van esély...

Orvosi műtét után van esély (ingyenes) utólagos rendbehozásra?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben harmadszor vettek ki aza arcom bal oldalából érdaganatot, elméletileg a serdülőkor végére múlik el a betegség, és akkor nemnő újra. Az utolsó műtét után az arcom bal oldala elég pufi maradt, nem vagyok egy vastag ember, 60kg és 175cm magas, szóval eléggé meglátszik ez az eltérés a jobboldalhoz képest. Szerintetek van esély arra, hogy ezt a későbbiekben, amikor már kizárható a daganat kialakulása akkor ezt az eltérést, puffadtságot egy plasztikai műtét segítségével rendbe teszik, ingyen? Vagy felesleges megkérdezni is?

Az utolsó műtétnél az egyik vágás helye eltért a megszokottól, kicsit a régebbiek mellett ment,, és csak úgy kíváncsiságból megkérdeztem, hogy az hogyhogy most másfelé van, azt mondták, elképzelhető, hogy majd egy kisebb plasztikai műtéttel eltüntetik azt is nem mintha nagyon látszódna, sőt.)



#plasztika #plasztikai műtét #helyreállító műtét
2013. febr. 24. 01:04
 1/1 Wenckebach ***** válasza:
Nem felesleges megkérdezni, szerintem nagy esélyed van rá, hogy mivel daganat okozta a problémád, ingyenesen elvégzik.
2013. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!