Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Múlt héten volt egy csúnya...

Múlt héten volt egy csúnya perforált vakbél műtétem. Ez normális vagy vissza a kórházba (többi lent)?

Figyelt kérdés
Egész lentről a köldökömig ilyen fém kapcsokkal van össze illesztve a vágás, egész szépen gyógyult de ma mikor fel keltem ilyen barnás - véres (mint a rozsdás víz) folyadék folyt ki, most már nem, de ez normális? Vagy vissza kéne menni a kórházba?

2013. okt. 30. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én visszamennék. Akár fel is szakadhatott valami, vagy be is gyulladhatott. Ha kifelé vérzik, akkor befelé is simán juthat akármi, neked meg pont minden kell most, csak egy hashártyagyulladás nem...
2013. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miért a küldöködtől vágtak?
2013. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mert tályog keletkezett és ki kellett pakolni mindent ott lent meg megtisztítani és középről hozzáfértek mindenhez
2013. okt. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!