Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarom mostanában...

Miért akarom mostanában elrejteni magam? Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jó pár mentális problémám van, mondhatjuk, hogy nem vagyok egészséges, valószínűleg zárt osztályra fogok kerülni egyszer, de mindegy. Most csak annyi a kérdésem, hogy miért érzem magam jobban mostanában, ha eltakarom akármimet?

Régebben nem voltam ilyen, próbáltam nyitni a világra, az emberekre, próbáltam jókedvűnek és normálisnak tűnni. Most már *****ra nem érdekel semmi. Minden porcikámat álcázni és takarni akarom. Azzal kezdődött, hogy nagyon kisminkeltem magam, és sokkal jobban éreztem tőle magam. Mintha biztonságban lennék. Hülyeség, nem? -.- Nem szebbnek éreztem magam! Aztán a nagy meleg miatt nővérem a fejembe nyomott egy baseball sapkát, amitől tiszta idiótának néztem ki, de ugyanazt a biztonságot éreztem. Most kifestettem a körmömet feketére, és ez is ilyen érzés. Pár hete egy sálat tekertem a fejemre, de nem mint egy terrorista fogyatékos akármi, csak olyan normálisabb módon. Nagyon jó érzés volt. Legszívesebben maszkot viselnék, köpenyeket, sálakat, amikben teljesen el tudok bújni. Ez baromság? Elvileg nem vagyok csúnya, bár én nem szeretem magam, de tudom, hogy tényleg nem én vagyok a legocsmányabb a világon. A cicababák biztos nem ájulnak el tőlem és nem is irigykednek rám, de amúgy kb. az emberek 1%-a tudná azt mondani, hogy csúnya vagyok. Ez mennyire értelmes körülírás volt? xd Na mindegy, 18 éves lány vagyok.



2013. aug. 20. 12:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Persze ne gondoljátok hogy nekem halvány lila gőzöm sincs arról, hogy miért van ez, csak a ti véleményetekre is baromi kíváncsi vagyok!!! Hogy mennyire normális mennyire gáz mennyire kiskutya
2013. aug. 20. 12:19
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fogtok nekem válaszolni, mert azt hiszitek, hogy bolond vagyok? Nem vagyok, csak az előbb kicsit nehezen kontrolláltam, hogy mi jöhet ki a fejemből. :( Remélem, a suliban ilyen nem lesz! Amúgy tényleg nem vagyok bolond, jó tanuló, jószívű, csendes, de barátságos lány vagyok.
2013. aug. 20. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj megelégedni magaddal:) Az szerintem a baj, hogy "nem szereted magad" (ezt te mondtad) így olyan érzésed van, mint ha mások sem fogadnának el. Ezért takargatod magad. Gyakorold tükör előtt a nagyképűséget, rajtad már nagyon nem segít más. (jó persze ne a nagyképűséget, de mondogasd, hogy: szép vagyok, kedves vagyok, mindenki szeret stb.)
2013. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mások tényleg nem fogadnak el, soha nem is fogadtak. Se apám, se a volt osztályom az általános suliban, ők különösen megkeserítették az életemet, a folytonos megaláztatások, emberszámba se vettek meg ilyen nyamiságok. Sőt az egész családom egy hisztis elvont p*csának tart, lehet, hogy tényleg az vagyok. Amúgy azokkal a szerencsétlenekkel, akik közelebb kerültek hozzám, nagyképű vagyok, mert megbánom, hogy elmondtam nekik valamit abból, ami bennem zajlik, és egyrészt a nagyképű beképzelt flegma énemmel elpróbálom hitetni, hogy az nem is volt igaz, amit mondtam, mutattam, másrészt pedig el akarom lökni őket, hogy ne lássanak többet. Jajj. :( Tényleg nem segít rajtam semmi???
2013. aug. 20. 23:02
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha füveznék?
2013. aug. 20. 23:02
 6/11 Kapi0714 válasza:
Figyelj, itt vagyok én, ha gondolod, megbeszélhetjuk... segítek, írj privátot.! Nem egy ilyen lánynak segítettem már, és utána az lett hogy jóbarátok lettünk...
2013. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

háhhá :) :) imádlak igazi örült ribinek tűnsz amúgy szeretetre van szükséged kell valaki akinek őszinte lehetsz aki szeret aki megvéd aki mellet lesz*rhatod a világot

18/f

2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom, köszönöm a válaszokat. :D érdekes, amiket írtok.
2013. aug. 23. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Besirtam egyeb nyamisagok:"DD hat nem tudom sztem "kinovod"
2013. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na, poén (igen, tudom h nem 3 év után kéne választ írnom) de nekem is ilyenem van. Menjek orvoshoz?
2016. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!