Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet normális életet...

Hogy lehet normális életet élni ha az ember csúnya?

Figyelt kérdés
Nagyon megnehezitette az eddigi életemet az hogy csúnya vagyok, szarul érzem magam a bőrömben és minden nap egy igazi kihivás. Idegileg sokszor nagyon kivagyok. Idegesít hogy néznek az emberek, hogy nem lehet párkapcsolatom, hogy magányvan éltek és az is vár rám továbbra is. Van értelme ilyen körülmények között élni? Hogy lehet elviselhetőbbé tenni az életet? 25 / f
2012. dec. 18. 17:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

1,Hogy ki szép és ki csúnya az meglehetősen szubjektív.

2,Ha te rondának találod magad, a környezeted is annak fog.


Mivel nem írtad le mit értesz a csúnyaságodon,nem tudok konkrét segítséget mondani,de fogyj le,pakolj föl izmot,menj el bőrgyógyászhoz,csináltasd meg a fogad,öltözködj normálisan,találd meg a stílusodat,légy igényes és büszke,és hagyd ezt a picsogást nem vagy kislány.

Nekem az egyetemen kajak volt púpos csoporttársam de a legnagyobb partiarc volt én nem voltam akkora közösségi ember mint ő,az tuti.

Fel a fejjel büszkén és fejezd be a sírást.

2012. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

az első válaszoló megmondta a tutit (Y)


és egyébként tényleg mi a konkrét problémád?

2012. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Ki a csúnya? Mi a sszépség kritériuma? És mi a csúnyaságé? Ez mind relatív fogalom.

Az az érzésem, neked depresszióval van problémád. Azért javaslom, kezd erősen edzeni, jógázni és böngözd át a pszichofitneszről szóló cikkeket, videókat.

Google > pszichofitnesz

2012. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Na jó felsorolom nektek, azért hogy hátha tudtok tippekkel szolgálni hogy merre induljak el.


Nem tetszik elsősorban hogy feltűnően asszimetrikus az arcom, egyik állam jóval szélesebb mint a másik. Nem tetszik hogy nagy az orrom és ferde. Továbbá, hogy a szemeim gülük és alattuk sötét karikák vannak szinte mindig. Nem tetszik, hogy csámpás a fogam elöl. Továbbá a fejalakom fura, hosszukás, de mindenképp formátlan. Az arcom keskeny. A nyakam hosszú, és tyúkmellem van egyik oldalt. Meg picit görbe is vagyok.


Összefoglalva most ennyi jutott eszembe, szerintetek hol kezdjem a korrigálást? Lehet ezeket mind korrigálni?

2012. dec. 18. 17:42
 5/32 anonim ***** válasza:

a 2. vagyok. közben eszembe jutott valami, amit szeretném, hogy MINDENKI megnézzen aki ide téved és különösen te kérdező, és a megosztását is ajánlom http://www.youtube.com/watch?v=WmMenUD0pf8


kezd a fogszabályzással, edzéssel amit már ugye ajánlottak, és valami hozzád illő hajviseletet kellene választanod

küldhetnél képet privibe

2012. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Szerintem a szép meg a csúnyaság relatív fogalom.. Általában a mások által szépnek tartott csajok sírnak és nem hiszik el hogy szépek....Am meg én is csúnyának érzem magam...Attól még hogy csúnyának érzed magad lehet normális életet élni...

Legyél optimista,pozitiv gondolkozású ember.az emberek többsége nem kinézetre hanem belsőre ítéli el az embert...Mit ér egy szép csaj ha lenéző flegma idióta

2012. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
17:47 Lány vagy fiu?
2012. dec. 18. 17:54
 8/32 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok na, hogyne számitana ha már extrém???
2012. dec. 18. 17:56
 9/32 anonim ***** válasza:

24 éves lány


komolyan küldj egy képet, szeretnék segíteni, és rengeteg szabad időm van megoldásokat kiötleni

2012. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
hol élsz? nem szeretném ha hire menne hogy én itt segitségért könyörgök
2012. dec. 18. 18:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!