Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek jó döntés volt...

Szerintetek jó döntés volt kihívni a mentőket? Érdemes volt ekkora felhajtást csinálni?

Figyelt kérdés

Pár hete rám támadt a barátom, először megütött, aztán nekilökött a konyhaszekrénynek, úgy, hogy elájultam. Vérzett a fejem, ezért kihívtam a mentőket, de ő bezárta az ajtót, nem tudtak bejutni. A barátom üvöltött, azzal fenyegetőzött, hogyha betörnek, meg fog ölni...


Végül a rendőrség és a tűzoltóság is kijött, úgy már sikerült bejutniuk. Én eléggé kikészültem, zokogtam, mikor a mentők elláttak, csak a nyugtató hatására hagytam abba.


A barátomat letartóztatták, de felhívott, hogy még megbánom, hogy lejárattam, ezt nem hagyja annyiban, megkeserülöm, stb...


Talán nem kellett volna kihívnom a mentőket? :( Félnem kellene?



2014. febr. 22. 21:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez egy beteg állat, kerüld el jó messzire
2018. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!