Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kézműtét alatt meztelen leszek?

Kézműtét alatt meztelen leszek?

Figyelt kérdés

Rosszul forrt össze a törött ujjam, műteni fogják, pontosabban újra altörik.


Most ilyenkor műtét alatt meztelen leszek a műtőben?


Általában kézműtétnél hogyan van ez?



2014. ápr. 16. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem. :) A kezed lesz meztelen. :)
2014. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a bokám mütötték és csak egy bugyi lehetett rajtam. Fáztam is rendesen...
2014. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
És képzeld el, hogy mindenki bámulni fogja a nemi szerved. Meglehet, hogy ezmiatt még műteni is megfeledkeznek. Borzasztó valami!
2014. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem fehérneműre kell majd vetkőzni és adnak rád ilyen kis köpenyfélét.

Nekem volt olyan műtétem, ahol meztelenül kellett lenni. Azzal nyugtattam magam, hogy hát orvosok, ezer ilyet láttak már, meg nem ezzel lesznek elfoglalva. Aztán mondja a nővérke az egyik betegnek, aki aggódott, hogy le kell vetkőzni, hogy hát azért meg szokták nézni a dokik műtét előtt, hogy ki hogy néz ki :D

2014. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked eddig műtétemnél meztelenül kellett lennem, adtak egy kórházi hálóinget, abban toltak a műtőbe, a műtőasztalon viszont a hálóinget is le kellett vennem.
2014. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Miért nem elég a kezemet kinyújtani a műtőasztalra? Miért kell feküdnöm egyáltalán? Csak a kezemmel fognak babrálni. Azt meg lefertőtlenítik. nem értem.


Katétert nem adnak? :)))

2014. ápr. 16. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:
altatnak műtétnél,vagy csak helyi érzéstelenítésben csinálják,mert az nagyon nem mindegy
2014. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Helyi, aznap haza is mehetek.
2014. ápr. 16. 13:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert a műtő egy steril hely, nem mehetsz be a saját ruhádban, cipődben. Nem hiszem, hogy le kell vetkőznöd meztelenre. Talán fehérneműre és kell húznod majd kórházi köpenyt vagy hálóinget és a fejedre ilyen kis sapit.
2014. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy kézműtét miatt nem fognak pucérra vetkőztetni.
2014. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!