Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen élmény az altatásból...

Milyen élmény az altatásból való ébredés?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszoljanak, akiket már altattak.
2010. jan. 17. 10:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem mai a kérdés, de engem is érdekelt és most már meg is tapasztaltam. Ahogy olvastam, nagyon eltérőek az élmények. Szerencsére nekem "kellemes" élmény volt. Altatás után az első apró emlékem, hogy kérdezem a nővért, hogy kész is vagyunk? A következő kép már tisztább, akkor kötöttek infúzióra, majd az ébresztés után kb fél órára már teljesen képben voltam. Semmi émelygés, semmi rosszullét. Viszont másnap.. A torkom a tubustól nagyon fajt, mintha be lenne gyulladva. Deréktól felfele minden izmom fájt, mintha izomláz lenne. (ma voltam kontrollon és rákérdeztem, azt mondta az orvos, hogy altatás végén, az ébredés elején rángatózik az ember, megfeszülnek az izmok, ettől van izomláz) Összességében teljesen jó volt, sokkal rosszabbra számítottam. Azt tanácsolom, hogy csak nyugi ;)
2016. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!