Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem vizsgáltak ki rendesen?

Miért nem vizsgáltak ki rendesen?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kardiológián, csináltak EKGt, megmérték a vérnyomásomat, meg sztetoszkóppal meghallgatták a szívemet. Azt mondták, hogy a szívemmel nincs baj, hanem szihés alapú, szorongásos beteg vagyok. Ennyiből meg tudják állapítani? Amikor nem csináltak egy szívUHt? ja, oda majd csak jövő hónap végén mehetek. Higgyek az orvosoknak? Téllegemmi baja a szívemnek? ennyiből meg tudták állapítani?

2015. jún. 25. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálam a fogamzásgátló tabletta okozott mellkasi fájdalmat, szívremegést, szívszorítást, habár ezt az EKG is mutatta, de lecseréltem másik fog.gyógyszerre és megszűnt.
2015. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!