Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A munkanélküli segély és...

A munkanélküli segély és rehabilitációs ellátás jár együtt?

Figyelt kérdés

Megkaptam az első havi rehabilitációs ellátásom ami 40000ft és a munkanélküli segélyem 90000ft lenne ha nem kapom meg a segélyt akkor bajban vagyok. Viszont a rehabilitációs segélyre nincs szükségem mert a munkanélküli után azonnal van bejelentett munkám.

Ez volt az életem története de a kérdés továbbra is az hogy a munkanélküli segély amit a jövedelmemből fizettem a munkaügyi központnak (6600/hó) hogy kaphassak segély abból jár e munkanélküli segély a rehabilitációs rokkantsági ellátás mellé! Köszönöm a választ.



2015. dec. 9. 14:30
 1/3 verde válasza:
Egy időben, két ellátás együtt nem jár.
2015. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mégis a családi és a rehab jár együtt.
2015. dec. 10. 10:40
 3/3 verde válasza:

A családi pótlék az más, azt a gyerekre kapod.

A rehab és az álláskeresési járadék együtt nem jár, az egyiket vissza kell fizetned, ha a kiutalás megtörtént. A te esetedben, ha biztos a munka, akkor az összeg miatt a rehabot.

2015. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!