Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz kell ilyenkor...

Milyen orvoshoz kell ilyenkor fordulnom?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor nyeltem le a hajszálaimat véletlen/figyelmetlenségből és mikor WC-re megyek nagyon görcsöl a hasam meg az ánuszom, nem tudom sokáig tartogatni. Onnan tudom, hogy emiatt van, hogy nem kevés hajszálat láttam ma a székletemben és elég hosszú hajam van.

2016. ápr. 7. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. Ahogy bement úgy ki is fog jönni.
2016. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú hajam van, de soha nem nyelem le véletlenül.

Ne rágd a hajad.

Nem vagy véletlen kényszeres hajevő? (Rapunzel szindróma, más néven trichobezoar.)


[link]

2016. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pszichológust ajánlom a figyelmedbe. Ilyen mennyiségű hajat nem lehet véletlenül lenyelni.

A hajevés egy kényszeres betegség.

2016. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan nyelem le, sőt kifejezetten utálom ha a számba kerül. Arra gondoltam, hogy talán a tányéromba hullik és nem veszem észre vagy pedig este alvás közben valahogy nyelem le.
2016. ápr. 7. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem lehet ennyi hajat lenyelni. Én pl soha életemben nem nyeltem le egy szálat se (a számba került már, de kiszedtem).

Kényszeres hajevés lehet tudatalatti, tehát fogalmad sincsen róla, hogy egyáltalán eszed a hajad.

Szerintem is pszichológushoz menj.

2016. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!