Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tenisz-és golfkönyököm van....

Tenisz-és golfkönyököm van. Sugár-és lézerkezelést, fizikót is kaptam már, egyik sem használt. A szteroidos injekció egy kis ideig enyhülést ad. Nem tudok betegállományba menni. Kihez, hova fordulhatnék, aki véglegesen rendbe hozná mindkét karomat?

Figyelt kérdés

Van esélyem a fájdalommentes életre? Azt érzem, hamarosan összeroppanok megint, mert semmilyen kiutat nem látok ebből. Három orvosnál is voltam. Egyik ilyen fizikót írt ki, másik olyat, majd mindegyik azt mondta, injekciók a megoldás. De meddig? Az injekciók sem segítenek teljesen és egyre kevesebb ideig jók valamennyire, nem beszélve arról, hogy szteroid tartalmú és már egy csomószor kaptam.

Volt már, hogy az öngyilkosság is eszembe jutott, mert annyira elviselhetetlen volt a fájdalom.

Kineziológiai tapaszt, könyökvédőt, orvosi krémeket, gyógynövényes krémeket, nonszteroid fájdalomcsillapítókat már használtam, de a fájdalmam egyre erősebb, kiterjedtebb.

Légy szíves segítsetek ötletekkel, hová fordulhatnék? Hálásan köszönöm előre is.


2016. szept. 15. 21:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem, hogy mit tudnal csinálni, meg. De jobb lenne kivárni legalább a 2 hét időtartamot a Hylauronsaval. Semmit nem használt?
2016. szept. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Szedem a Hyaluront tovább, de még nem tapasztalom a hatását.

Tovább gondolkodtam azon, mi okozhatta a golf-teniszkönyököt mindkét karomban, de semmit nem találtam, csak a homokzsákos témát. Viszont a homokzsákok pakolása után vagy egy évre rá jött ki ez az állapot, egy pihentebb időszakomban. Szóval érthetetlen.

A következő héten fogja a doki megnézni az ENG eredményét és elmondani a véleményét. Most még többet nem tudok.

Az ötleteket mindig szívesen veszem és köszönöm.

2016. szept. 29. 10:16
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,hogy több éves kényelmetlen autóvezetés után,évekig tartó,pihenő időszakban előjött térdfájás. Ez normális. Javaslom,hogy nézz utána oxigén terápianak.
2016. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
A másik probléma, a Te esetedben,hogy annyira régóta,ill erősen fennálló a probléma, másnak lehet,hogy ezek a szerek, amik Neked nem váltak be,használnának. Nálad lehet több idő kell.
2016. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hello! Na bevált a hylauronsav? Esetleg valami azóta.
2016. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!