Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tenisz-és golfkönyököm van....

Tenisz-és golfkönyököm van. Sugár-és lézerkezelést, fizikót is kaptam már, egyik sem használt. A szteroidos injekció egy kis ideig enyhülést ad. Nem tudok betegállományba menni. Kihez, hova fordulhatnék, aki véglegesen rendbe hozná mindkét karomat?

Figyelt kérdés

Van esélyem a fájdalommentes életre? Azt érzem, hamarosan összeroppanok megint, mert semmilyen kiutat nem látok ebből. Három orvosnál is voltam. Egyik ilyen fizikót írt ki, másik olyat, majd mindegyik azt mondta, injekciók a megoldás. De meddig? Az injekciók sem segítenek teljesen és egyre kevesebb ideig jók valamennyire, nem beszélve arról, hogy szteroid tartalmú és már egy csomószor kaptam.

Volt már, hogy az öngyilkosság is eszembe jutott, mert annyira elviselhetetlen volt a fájdalom.

Kineziológiai tapaszt, könyökvédőt, orvosi krémeket, gyógynövényes krémeket, nonszteroid fájdalomcsillapítókat már használtam, de a fájdalmam egyre erősebb, kiterjedtebb.

Légy szíves segítsetek ötletekkel, hová fordulhatnék? Hálásan köszönöm előre is.


2016. szept. 15. 21:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Mindenféle agyi, izülület, csont meszesedést okoz.
2016. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam. Ezeket is elolvasom a neten. Köszönöm szépen.

Ráadásul ma lumbágóm is lett. Mindkét karomat nehezen mozgatom, a derekam sem hajlik, remélem, más nem jön. Még jó, hogy tegnap kimostam, meg takarítottam. Hátha kialszom legalább ezt a lumbágót.

Elnézést az önsajnáltatásért, de kissé elvesztettem a fejem.

2016. szept. 16. 21:33
 13/35 anonim ***** válasza:
Ok. Majd írj,hogy bevált-e a dolog.
2016. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Olvasgattam a Hyaluronról. Jónak tűnik. Amint tudok kerékpározni, biztosan megveszem. Nem is értem, miért nem beszéltek erről egyáltalán a reumatológusok, meg az ortopédus sem. Még egyszer köszi az infót.
2016. szept. 17. 07:50
 15/35 anonim ***** válasza:
Gondolom nem áll érdekükben.
2016. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Hyaluronsav forte 100mg-os tablettát vettem. Tegnap óta szedem. Szerinted mikortól érezhető a hatása? érdemes csak 1 tablettát/nap bevenni vagy többet célszerű?
2016. szept. 20. 16:01
 17/35 anonim ***** válasza:
Rá van írva, de max napi kettőt szedjél. kb 1-3 het a hatás. Majd mindenképp írj ha javul ha nem !
2016. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Köszi! 1 tabletta/nap van ráírva, de arra gondoltam, hátha több hatásosabb.

Sok mindenre ráírják, hogy 1db/nap, aztán olvasom, más meg 2-3-4 db-ot is ajánl X gyógykészítményből. Persze, a mg is számít.

Egyelőre akkor maradok az 1-nél, úgyis 100mg-os.

2016. szept. 20. 22:04
 19/35 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatnád a lökéshullám-terápiát (ESWT), állítólag teniszkönyöknél nagyon hatásos.
2016. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ha nem válik be,ban még egy-két ötletem. De azért várjuk meg,hogy hat-e.
2016. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!