Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Salgótarjánban legjobb nőgyógy...

Salgótarjánban legjobb nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 12:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szia Éva!

Igen, 06.16-án megszületett a kislányunk. 53 cm, 3100 gramm. Császárral szültem, de szerencsére van tejem. Édes nagyon a baba, nagy haja van és egyelőre sötétkék szeme.

21-én engedtek ki a kórházból. Háááát, a bentlét nem volt kellemes. A szobatársak jók voltak, és 1-2 nővérke is nagyon segítőkész, de általában jellemző rájuk hogy idegesek, feszültek, sietnek és fáradtak.

A kórházi kaja jobb volt annál, amire számítottam.

Az orvosom pedig mindent de mindent megtett értünk, a következő babánál is Őt fogom választani :)


Örülök, hogy jól vagytok. A munkahelyedhez gratulálok, nem semmi ezen a környéken újat találni. A babával persze, akkor most várni kell, de meglátod, eljön majd az idő, amikor elérkezik az ideje. Örülök, hogy a Párod is felépült.


Mi most babázunk, szinte 24 órás "elfoglaltság" de természetesen megéri :))))


puszi,

Myra

2010. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Halihó!

Mi a helyzet Veletek?Babus hogy van?1.karácsony az új jövevénnyel!Szupi lehet:)

Remélem minden ok felétek,és minden rendben van.Kellemes Ünnepeket Nektek,jó készülődést,sürgést-forgást,főzést és egyebek.

Pusza

Éva

2010. dec. 21. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!