Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet ilyen gonosz és...

Hogyan lehet ilyen gonosz és felelőtlen egy orvos?

Figyelt kérdés
Egyik családtagomnak tüdőgyulladása van, az orvos nem utalta be korházba, hanem hazaküldte, ahol 3 gyerekkel és 1 másik szülővel él egy légtérben. Így ők is elkaphatják, halálos is lehet, de hiába mondjuk neki, hogy menjen be magától a kórházba, nem akar mert "unalmas", és mindenki elkaphatja a községben. Egy orvosnál annak kéne az alapnak lenni, hogy megkérdezi, él-e valakivel, és eltiltja a tömegtől mert halálos fertőző beteg! A középkorban élünk? Mit lehet tenni jogilag, hogy kórházba menjen a fertőzött illető?
2017. jan. 20. 14:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyennek mint te kérdező kellene elkapnia egy halálos betegséget, hogy az emberiségnek az ilyen söpredékei ne éljenek

De sajnos kellenek még az ilyen agyatlan senkik a világba

2017. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

A het kerfese jot nevettem koszonom

Halalos virusos tudogyulladas antibiotikumos kezelese.

Antibiotikum virusra hatastalan bumm

2017. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
41%

Csak hogy lássátok milyen kedves dolgokat ír privát üzenetben a kérdező:

Ne aggódj te hamarabb elpatkolsz ha nem intéz el valaki hamarabb 😜


Küldő: CHH3

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 16:51

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Hogyan lehet ilyen gonosz és felelőtlen egy orvos?

"Az ilyennek mint te kérdező kellene elkapnia egy halálos betegséget, hogy az emberiségnek az ilyen söpredékei ne éljenek De sajnos kellenek még az.."

Téma: dögölj meg

Az üzenet: remélem rákot kapsz.

2017. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne ha bizonyos iq alatt termeketlem lenne minden ember....
2017. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Te írtad hogy a halálát kívánod az embereknek. Én visszamondtam. És még neked áll följebb? Hol élsz már?
2017. jan. 20. 19:08
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Mikor törlik ezt a fost?
2017. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne érts, nem mindenkiét, csak a magadfajta elmebetegét :D
2017. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
84%

De buta vagy bameg :D


Két éve az akkor hétéves gyerekem hozta haza a suliból a fertőző tüdőgyulladást, és képzeld, antibiotikumot szedett rá. Nem értem ezt az állandó picsogást amúgy az antib. miatt, azért ez nem olyan borzasztó dolog, ha kell, akkor kell.

Nem halt meg amúgy senki, és kórházban sem volt :D Két hétig itthon hesszelt, mire meggyógyult, én elkaptam tőle, de csak mert én puszilgattam mindig, meg vele aludtam párszor. A férjemnek speciel semmi baja nem lett. Én meg két hétig szintén itthon voltam tüdőgyuszival, kaptam rá gyógyszert, és utána semmi bajom nem volt. Mondjuk a gyerekorvos lecseszett, hogy ne csókolgassam a tüdőgyulladásos gyereket, mert ez fertőz, de kb. ennyi, szó nem volt róla, hogy ezt mindenki el fogja kapni, aki vele egy légtérben van.


Ez azért messze nem egy olyan dolog, amiért karanténba kellene zárni valakit. Azt csak a nagyon csúnya járványos betegségeknél lehet megtenni. A kórház meg nem az olyanok számára van, akik képesek otthon kúrálni magukat, és csak azért mennének be, mert a családtagjaik kényesek, meg mer előre kijelentik, hogy ők nem hajlandóak antib-t szedni, ha megbetegszenek. Mondjuk az a te bajod, ha nem szeded, hát úgy kell neked.

2017. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Aztan panaszkodtok sok a korhazi fertozes es sok a rezistens szuperbaci

Meg mereg draga es ocska az eu

Ha egy mezei tudogyulladassal korhazba lebzselnek az emberek foglaljak a draga agyat es a szemelyzetet.

2017. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Egy ágy drága? Nem jólét van? :|
2017. jan. 21. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!