Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem akarok orvoshoz menni,...

Nem akarok orvoshoz menni, mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, nagyon lázas vagyok, köhögök, fáj a fejem, mellkasom. A szüleim holnap orvoshoz akarnak vinni, de a saját gyerekorvosnőm nem dolgozik, és egy kb.55 éves orvos helyttesíti. Mit tegyek szégynlős vagyok?

A barátnőm jár hozzá, és mindig levetkezteti bugyira, még a melltartót is leveteti vele. Nekem még soha nem kellett levenni - még iskolai vizsgálaton sem. Apa akar velem jönni. Nektek már volt olyan hogy, levetették a melltartót? Nem akarok orvoshoz menni, mit mondjak a szüleimnek?



2017. márc. 8. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Meg kell,hogy vizsgáljon egy orvos!
2017. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
közlöd a dokival, hogy nem vetkőzöl és kész
2017. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg apádnak, hogy a doki egy perverz kecseke, aki azért vetkőztet bugyira, hogy csorgassa a nyálát. Sztetoszkópos vizsgálathoz felesleges bugyira vetkőztetni bárkit is, már csak azért, mert a lábadon nincs semmi néznivaló, ha a mellkasod fáj. Menjen be apád is, aztán ha többet akar látni a bácsi, mint amennyi szükséges, ő közbeszólhat.
2017. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Te ismered az orvost?
2017. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nadrágban és melltartóban szoktak vizsgálni. Ne vegyél le többet, és kész.
2017. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menjen be veled apukád, ennyi. Behívhatod, erre nem mondhat a doki nemet!
2017. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd be apudat a rendelőbe. A melltartó maradjon rajtad, legfeljebb kikapcsolod, és elöl fogni fogod a mellednél. Valahogy meg kell vizsgálnia a dokinak. Az a lényeg, hogy megírja a megfelelő gyógyszert.
2017. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!