Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drog elvonóra akarok menni,...

Drog elvonóra akarok menni, mert már nem birom tovább. De a szüleimnek nem akarok ilyen nagy sokkot okozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 00:27
 1/3 anonim válasza:
Milyen drog? Szokj le magadtól.
2014. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menj komlóra vagy kovácsszénájára azok jó elvonók a többi 95%ban hatástalan
2014. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pedig lehet, hogy jobb lenne, ha bevonnád őket mégis. Ha eddig nem vették észre, hogy gond van, akkor szerintem érdemes nekik is elgondolkodniuk, figyelnek-e rád eléggé. Nem ismerem a szüleidet, valószínűleg tényleg sokkolná őket a dolog, de ha szeretnek téged, akkor inkább azon törik majd magukat, hogyan segítsenek, nem elsősorban a büntetésen. Főleg ha így adod elő, hogy le akarsz állni. Persze kemény beszélgetésekre számíthatsz, meg gondolom, változtatnak majd egy-két játékszabályon is, de összességében szerintem még így is könnyebb, ha tudnak róla, és támogatnak, hogy véghez is tudd vinni az elhatározásod. Azt sem tudom, milyen drogról van szó, és mennyire súlyos a probléma, de ha elvonókúra kell, az biztos nem leányálom, és ha még titkolóznod is kell mellette meg egyedül végigcsinálni, úgy még nehezebb, plusz közben megváltozhat a viselkedésed, még fusztráltabb leszel, ami megintcsak árulkodik a dologról, és talán amúgy is kiderül. Mennyi idős vagy amúgy, suliba jársz? A másik, ami eszembe jutott: ha semmiképp nem akarod a szüleidnek elmondani, esetleg kérhetsz segítséget egy olyan felnőtt rokonodtól/ismerősödtől, akiben megbízol. De az a helyzet, hogy nem tudom, hogy működnek ezek a rehabilitációs központok, ha pl. kiskorú vagy még, lehet, hogy elkerülhetetlen, hogy tudjanak róla.
2014. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!