Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti féltek a laborvizsgálattól?

Ti féltek a laborvizsgálattól?

Figyelt kérdés
Beutalót kaptam egy ilyen vizsgálatra, de szerintem nem fogok elmenni.

2017. aug. 2. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindidáig nem volt rá szükségem. Tényleg nagyon pici gyerekkent vettek tőlem vért utóljára, idejet se tudom és nincs is érdemleges emlékem róla. Most viszont gyomorproblémákkal orvoshoz fordultam, aki elküldött. Én ennek eleget is tettem, tenyleg maga a vervétel semmiség, ha ügyes az ápolónő, az enyém nagyon profi volt. Alig éreztem, kellemetlennek is csak minimálisnak mondanám. Közbe meg el is dumálgattunk. Aztán mikor odanéztem, nem akartam elhinni, hogy kész is. Én magától az eredménytől viszont nem kicsit tartok. Remélem minden rendben.
2019. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy kaland, nem kell tőle tartani. A tűszúrást alig érezni. Én ma voltam életemben először általános laboron (vér + vizelet), csúszással is 1 óra alatt végeztem. Nem tudom, elmentél-e rá végül, de remélem, hogy igen. Nem árt, ha egy évben egyszer megnézik az embert.
2021. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!