Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ápolónőknek mit szokás adni...

Ápolónőknek mit szokás adni venni?

Figyelt kérdés
Vettem egy 2000Ft értékű kávét és egy doboz desszertet, de ugy tűnik kevés, 4 napja fekszik bent édesanyám
2018. júl. 7. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Mint ápolónő kérdezem,miért gondolod,hogy kevés? Amúgy szerintem eza bentfekvés idejére elég bőven,ha pedig nagyon elégedett voltal velük,akkor a hazamenetelkor egy ajándékcsomagnak biztos örülnek majd. Hidd el,ha nem tömöd a zsebüket,akkor is elvégzik a lelkiismeretes nővérek a munkájukat,aki meg tesz a betegekre,az ajándék ellenére is tenni fog. Ez egy idióta sztereotípia,hogy adni kell nekik,hogy a munkájukat elvégezzék.Persze jól esik,de nem ettől fog jobb ellátásban részesülni.
2018. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én cserélem a pizsamáját, alsóneműjét...
2018. júl. 7. 16:01
 3/21 A kérdező kommentje:
74 éves vizelettattási problémája van, de még 2 nap után is ugyanaz az alsónemű van rajta
2018. júl. 7. 16:02
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Akkor minek adsz? Megjutalmazod hogy anyukàd 2 napja a pisijében fekszik?!?
2018. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Eszembe nem jutna ajándékozgatni, de a balhét már rég kivertem volna.
2018. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszem így is túlajándékozta a személyzetet😕

Magam részéről 'ápoló személyzet/orvost' nem ajándékozgatok,lehetőségem sincs(ötezerrel nem égetem magam).

Sajnos tavaly szept 27től november 26ig bátyám agyvérzéssel kórházba volt,maradandó agykárosodással,az ásványvíztől a krém,pelenka,bébi és felnőtt tápszer mindent vittűnk.Hihetetlen korrektek voltak.

2018. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1%
Attól hogy ugyan az az alsónemű, még nem.következik hogy 2 napja pisiben fetreng. Sugárzik a rosszindulat. Naponta van fürdetés.
2018. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Zárójelben, azt a munkát ami nemrég négyen csináltak, azt most jó esetben két ember végzi. És itt nem csak a "beteg" a feladat. Betegfelvétel, labor összeállítás, orvosi utasítások elvégzése, kezelőzés. Annyi az adminisztráció, egy ember majdnem egész nap körmöl. A másikra jut a 30-40 beteg, osztálytól függően. És az orvos betegei kiemeltek, oda folyik a nagy pénz, nem ritkán 50-1000ezer.
2018. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Mi milka csokit szoktunk adni, vagy kávét.
2018. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
#9es ha 15 nővér van az osztályon?
2018. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!