Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ápolónőknek mit szokás adni...

Ápolónőknek mit szokás adni venni?

Figyelt kérdés
Vettem egy 2000Ft értékű kávét és egy doboz desszertet, de ugy tűnik kevés, 4 napja fekszik bent édesanyám
2018. júl. 7. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
És ezek maradnak itthon,mert a jok már sajnos átlépték a határt...
2018. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
10! Igen, pont ezért, 300ftért bárhol veszel egy milka csokit, akkor mindenkinek tudsz adni, ha drágább bonbont vennél, az húzós lenne anyagilag. Nálunk a kórházban a nővérek szobákhoz vannak osztva, így egy szobához napi 1-2nővér tartozik. Ha van velem aznap valami teendője, akkor neki adunk. Ha nincs, akkor nem.
2018. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

"Zárójelben, azt a munkát ami nemrég négyen csináltak, azt most jó esetben két ember végzi."


Amikor Tatabányán voltam traumatológián, igencsak körülugrálták az embert, aki rendelte a pizzát és küldette az ajándékkosarat. Én kértem egy fájdalomcsillapítót, 1 óra után nekem kellett a nővérpultnál kuncsorognom érte. Más ugyanígy járt másik kórteremben.

De ha tüntiznek akkor sajnáljuk őket. Ugyanolyan megvehető szar néhány közülük, mint az orvosoknál, ki vagy szolgáltatva. Ha adsz, rádnéznek, eldumálnak veled. Ha nem, akkor jajelfoglaltak blabla.

2018. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ápolónő válogatja. Az intenzív osztályon semmit nem akartak elfogadni sem a nővérek, sem az orvosok, pedig volt munkájuk, és rendesen, tisztességesen végezték.

Belgyógyászaton már az első nap ott sündörögtek, az orvos mindig úgy állt, közel legyek a zsebéhez.

Még akkor is elfogadta, mikor a férjem aznap meghalt.

Emberfüggő.

2018. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

#12es.Hat a tarcsai kórház nem ilyen.

Amúgy tesóm intenziven,neurologiai őrzőbe és a neurológián fordult meg.

Magatehetetlen volt😢.

DE a nővér/ápoló/orvosi ellátás pénz nélkűl is korrekt volt.

A tisztántartás,fűrdetés,etetés,mozgatás.Volt hogy nem látogatási időbe mentem,akkor se volt 'higiéniai probléma'

2018. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

Semmit, csak pénzt akarnak.

Mi vettünk az egyiknek egy 10.000 Ft-os ajándék kosarat, a másiknak egy 6.000 Ft-osat a Tescoban és vágták a pofákat.

2018. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Lehet fikázi nyugodtam, párom 9 évig volt nővér, pont Tatabányán. Elég jó rálátásom van, persze aki fekszik egy szobában az nem látja a másik 4 termet. Mikor folyamatosan nyomja a csengőt 2-3 ember, és csak meg kell igazítani a párnát. De ha nem ugrik valaki, már kiabálnak. Azt is elismerem, nem kielégítő a helyzet, voltam én is bent sajnos. Sokszor a beteg eteti meg a mellette fekvőt. De nem biztos hogy a személyzet facézik. De van olyan is biztos. Pon azért hagyta abba egy éve, mert a lelkiismerete már nagyon kapálózott. Ha nem tudja rendesen ellátni azt aki rá van bízva, inkább nem csinálja. Igaza van, sajnos más(fiatalabb)is gondolkodhat így és kimegy. Ezen itt a csoki vagy a pénz nem változtat.
2018. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező egy 74 éves embernek miért a nővérnek kellene a pizsamáját cserélni? Totál ágyban fekvő az illető? Akkor tök felesleges a pizsama pláne ilyen melegben, pelenka és probléma megoldva. Ha viszont nincs ilyen rossz állapotban anyukád, akkor meg ez nem nővéri munka, hanem a beteg egyéni, higiéniás problémája, édesanyád felnőtt ember igenis tudjon már átöltözni ha akar. Nem a nővérek feladata a betegek higiéniára szoktatása. Üdvözlettel egy orvos.

Egyébként pedig semmilyen egészségügyi személyzetnek sem kell sem pénzt semmilyen ajándékot adni. Én a pénzt nem fogadom el, a kaját és a piát igen, mert éhenkórász disznó vagyok, de semmi különbség nem lesz az ajándékot adó és nem adó betegek ellátása között. Sőt. Ezt az egész szocializmusból ittragadt szoftkorrupt rendszert meg kellene szűntetni. Igenis nem jár extra szolgáltatás bármit is ad a beteg.

2018. júl. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Vegyél neki

pelenkát -

2018. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mármint Anyukádnak

és vidd be

2018. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!