Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes csontkovácshoz menni...

Érdemes csontkovácshoz menni egy kemény edzési időszak után?

Figyelt kérdés

Nyakamban érzek merevséget, meg imitt-amott izomlázat a kemény teljes testes edzések után. Csontkovácshoz fordulnék aki bemelegítené az izmokat majd lenyújtaná utána meg kiropogtatna. Kezelést követően tökéletes szokott lenni a tartásom, ezért szeretek eljárni.


Kérdésem a következő, hogy így másnap edzés után nyugodtan elmehetek? Vagy inkább érdemes rá itthon pihenni? Ami biztos, hogy utána még izomlázam lesz és 1 napot megint pihenni kell.



2018. febr. 27. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

csontkovács után hol lesz neked izomlázad?

Mitől?

Veled valami nem okés fejbe se, ha szoktál járni és azt kérdezed, hogy menjél-e :D

2018. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1# Nem is értem miért szoktak lepontozni... Biztos csak az emberek értik félre a jó tanácsaidat.


Ha meg te képtelen vagy megérteni egy normál kérdést, főleg mert közöd nincs a témához akkor meg miért velem lenne a gond?

2018. febr. 27. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen tanácsot adtam? :D

Csak jeleztem, hogy valami nem okés nálad :D

2018. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A téma érdekes, de nem tudnék érdemben reagálni. Talán annyit, ha van kedved menny, ha nincs, ne. Kérdezd a csontkovácsod.
2018. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!