Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Jelenleg (meg tanulok) van tartósan beteg statuszom ha elmegyek dolgozni hogy tudom megtartani ezt a statuszom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tanulás, tanuló, munka, beteg, betegség, adó, kedvezmény

márc. 20. 17:14  Privát üzenet  

A válasz
Nem tudom ez a kérdés pontosan mit takar, de ha szerepel a betegséged/fogyatékosságod az adókedvezményes listán, akkor járni fog adókedvezmény.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 20. 19:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egyedül élő, beteg személyt a saját lakásában holtan találunk, akkor a mentőket kell hívni? Vagy a rendőrséget? Esetleg valami más hivatalos szervet?
Mi ez ha nem megfázás?
Tegnap bejött az udvarunkra egy kiscica, sztem még csak pár hetes lehet maximum. Eléggé tüsszög, hörög, lehet h bolhás is, és csipás a szeme, hiába törölgetem le neki. A szüleim...
Ha 26hetesen derül ki hogy a baba beteg el lehet még vetetni vagy már muszály megtartani?
Mi történik akkor, ha a 12. heti uh-n kiderül, beteg a baba, és nem szeretnénk megtartani?
Az ultrogestan akkor is segít megtartani a babát, ha a baba beteg és a gyógyszer nélkül "elmenne"?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!