Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne le állítani...

Hogyan lehetne le állítani arról, hogy ki próbálja?

Figyelt kérdés

Hello. Van egy haverom aki most tőltötte be több mint 1 hónapja a 18-at. És ez a személy depresszióba esett amiatt, hogy nem szerzett még mindig magának csajt. És elkezdett drogozni, még pedig nem ilyen marihuánnába meg metamfetaminba kezdett bele. Hanem bió füvet szív na meg minden nap Crack-ozik már kb. Azért, hogy a szorongást el folytsa magában, mert nincs csaja. Eddig csak néha volt olyan, hogy füvezett,hasisozott meg kristályozott,ayahuasca meg talán meszkalin. De ezeket nem azért mert depressziós volt, bár ő mindig az volt valamilyen szinten. Ezekkel még nincs is gond, És jelenleg az a helyzet, hogy 1x ki akarja próbálni a ketamint. Mert arról tudni, hogy nagy mértékben csökkenti a depressziót. Na meg halucinálsz tőle, gondolom olyasmi mint az ayahuasca,lsd,meszkalin. Bár legutóbbiról sem tudok olyan sokat. Meg a többiről sem annyira. Viszont én olyanokat olvastam, hogy a ketamintól akár első használat után is meg hülyülhetsz még jobban mint a meth-től, vagy egy lsd-től. Na meg elvileg bele is lehet halni. És ez olyan, hogy a tested meg hal, viszont a lelked tovább repked. És ezt nem

kívánom neki. Hogyan tudnám le beszélni ezekről, főleg a ketsminról. Na meg a crack is erős függőséget okozhat. Illetve a bio fűnek is kitudja milyen hatásai, mellékhatásai vannak. Na meg milyen erős függőséget okoz. Most azon kattant be,hogy látta, hogy east fest-en milyen fullos nők voltak. És első 2 nap ekizett, elvileg első alkalommal. Utána vett 1g sativát, utsó nap már nem tólt semmit. De meg ivott egy 2cl-est és attól készen lett megint. Azt bánja, hogy gyorsan el ment a fesztivál. Az 5 nap neki 2-nek tünt(gondolom a cuccok miatt) Másrészt sok fullos nő volt és, hogy nem talált magának párt. Meg még csak semmi sexuális dolgot se. Utolsó 2 nap valamennyire összeszedte magát, de nem eléggé meg utsó előtti nap tovább szivta a sativát mert kívánta. Amikor józan volt be füzött egy számára 10/8-as csajt, de a csaj túl messze lakott onnan ahol ő. Azt meg nem hagyta a csaj, hogy lsfektesse. Több csajhoz is oda ment, de józanon ha nem kűldék el akkor dumált velük pár sort, de nem

lett belőle semmi. Amikor meg volt benne valami, akkor meg nyílván elrontott mindenkinél kb mindent. Főleg ha még látszódott is rajta. És amikor haza mentünk akkor azt mondta, öngyilkos lesz meg ilyenek. És a héten a szemünk láttára crack-zott meg szívta a bio füves cigit. És utána mondta, hogy tudja ő is, hogy elég veszélyes. De annak érdekében, hogy ne legyen többé depressziós. Ki fogja próbálni a ketamint, hogy beszéljük le róla. Vagy ha nem tudjuk mennyi lehet a kockázata annak, hogy baja lesz?



2019. aug. 1. 23:18
 1/9 A kérdező kommentje:

Na meg önbizalomhiányos is lett, mert azt állítja, hogy egy ilyen kedves-helyes fiú mint ő 18 éves kórára nem talál párt. Az ő szerinte a társadalom legalja, na meg szerinte a tinik között kialakult párkapcsolat általába jobb. Mint 20-on éves kórban, főleg ha sokat tapasztalod. (Ami mondjuk igaz is!)

19/F

2019. aug. 1. 23:21
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, te mennyit beszélsz!
2019. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Kezdjetek gyűjteni temetésre.
2019. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Egy drogos hülyegyerekkel kevesebb, ki nem sz.rja le. Nekem sincs sikerem a nőknél de soha nem jutott eszembe ilyet kipróbálni, pedig napi szinten Dormicummal, ketaminnal, fentanyllal dolgoztam. A haverod nem azért a társadalom legalja, mert nincs nője, hanem azért, mert egy lezüllött suttyó.
2019. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz neki valakit.
2019. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csajok között is van olyan, aki emiatt csinálja. Na, vele kéne összehozni. A közös érdeklődési kör is meglenne.
2019. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ezelőtt nem volt drogos. Csak ki próbált pár cuccot na meg néha vett cannabist hybridet általában vagy indicát. Hasis-t vett 2 havonta 1-2x. Utána ugyanezt csinálta a sima fűvel, mert a hasison mindig kattogott. Utána nem is vett füvet se. Csak havonta 2-3 alkalommal ha be hívták el fogadta. Kristályt azt havonta 3 alkalommal vett is. Az ayahuascát együtt próbáltuk ki, olyanokat halucináltubk. Amit még fűtől vagy gombától soha :D . Meg elvileg a meskalint próbálta. Azt mondta, hogy ugyanolyan volt a hatása mint az lsd-nek, ami mondjuk igaz is mert utána olvasta. East Fest-en vett eki-t, hogy ki próbálja. És első két nap be vett felet-felet, de józanul nem vett volna füvet. Ám már a második napra annyira lebutult, hogy vett 1g sativát. 2600 ft-ért, ami szerintem zsája volt, de m1 mert máshatása volt mint a fünek. Olyasmi de ez inkább olyan volt mint egy gyenge ayahuasca trip , na meg csíkosan láttam mindent. Ízre is más volt.
2019. aug. 2. 23:53
 8/9 A kérdező kommentje:

Én próbáltam neki segíteni csajozásba. Előszőr oda vittem pár lányhoz. 1-2-vel el

jutott odáig, hogy randira hívja. De végűl szándékosan csak le fektette őket. Aztán rá hagytam, hogy cselekedjen ő east fest előtt 2 héttel magától oda ment a csajokhoz már. De most teljesen depresszióba van. Egyébként a ketaminnak

mik a hatásai,mellékhatásai,veszélyei,stb

2019. aug. 2. 23:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ekkora vetítőgépet. :D
2019. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!