Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plazmaadásnál jártatok úgy...

Plazmaadásnál jártatok úgy hogy rosszul szúrták a tűt, és le kellett állítani az adást?

Figyelt kérdés

Aznap jöttek meg az eredményeim az ötödik adás után és minden rendben volt. Ez lett volna a hatodik adás és már másodjára szúrnak rosszul. Az első alkalommal meg tudták csinálni, és lement rendben, most viszont meg kellett szakítani. Azt mondta a doktornő, hogy várjak pár hetet. (?)

Idáig hetente jártam. Egyébként véradó is vagyok.



2018. dec. 10. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:
???
2018. dec. 12. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ma adtam 11. alkalommal, még sosem jártam így. Hogy érted hogy rosszul szúrták? Átbökte e vénát a másik oldalon is? Vagy hogy??
2018. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Beszúrta a tűt, majd vénafalat ért, első alkalommal sikerült úgy igazítani, hogy elindult az adás. Lement rendesen. Kitámasztotta egy gézdarabbal a tű alatt.


Második alkalommal viszont sehogy se sikerült. Már az összes ott dolgozó próbálta, de nem sikerült. Megindult egy kicsit, aztán odajött egy másik hölgy az is mozgatta aztán megállt, utána el se indult. Addig-addig próbálgatták, hogy megint vénafalat ért. Most is fáj a karom. Nem vészes, de egyenlőre biztos nem megyek oda. Rendszeres véradó is vagyok, de ott sose jártam még így. :(

2018. dec. 16. 00:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen már volt velem is. Ilyenkor nekem átszurták a másik karomba (az is alkalmas), így be tudtam fejezni.


Nekem azt mondták indokként, h valószínűleg olyan helyen szurták ahol a falon lévő kis lebenyfélék (van vmi speciális neve, ami nem jut eszembe) vannak, és ezt beszippantotta a tű.

Pihentettem 1 hónapig azt a kart és utána már jó volt. bár tény h mi után elmondtam h ilyen bajom volt, inkább egy tapasztaltabb szúrt meg

2018. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!