Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak úgy néz ki...

Mit csináljak úgy néz ki begyulladt a nyelv piercingem?

Figyelt kérdés
Lett lassan 2 hete nyelv piercingem és a juk körül felül ahol ki van szúrva fehér folyadekszeru cucc jön ki. Nem olyan sok de a félévem eleje kemény ahol szúrva lett.

2019. aug. 2. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs fémallergiád? Vagy jól le lett fertőtlenítve? Vegyél ezüstkolloid 20 ppm-et. Van pumpás spraybe is. Bio boltban, gyógynövény boltban, gyógyszertárban is kapható. Természetes csodaszer, erősebb mint egy antibiotikum. Nekem a köldök piercingem gyulladt be, kentem mindennel nem gyógyult, ki kellett vennem. Aztán csepegtettem ezüstkolloiddal és helyre jött. Ha nem javul akkor lehet, hogy nem fogja bírni a nyelved, akkor sajnos meg kell válnod tőle, míg nem csinál nagyobb gondot.
2019. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!