Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen kinek mi...

Pattanások ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Fiatalabb koromban nagyon acnes volt az arcom, de aztán az szépen elmúlt.

Volt egy nyugisabb időszak, majd ismét elkezdett pattanásos lenni az arcom, bármit csináltam, jártam kozmetikushoz is, nem segített. Később elkezdtem diétázni, figyeltem az étkezésre, majd észrevettem, hogy a bőröm is sokkal szebb lett.

Azóta is tartom a normális étkezést, azonban az arcom ismét elkezdett pattis és gyulladt lenni.

Próbáltam már mindenféle kencét, olcsótól a drágáig, kozmetikus sem tud segíteni, minden hónapban járok egyszer, pár napig jó, majd ismét csúnya.

Valakinek lenne egy jó tanácsa, esetleg egy termék, amit ajánlana?



2019. aug. 13. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer, bőrgyógyász fel fogja írni
2019. aug. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam már akkor is, mikor a legrosszabb volt a helyzet, és azt mondták, hogy erre ők nem írnak fel nekem olyan gyógyszert.
2019. aug. 14. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
És nem küldött további vizsgálatra? Pl hormon, vér
2019. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napoztatni kell az egész testet, de nem szabad leégni! Az édességeket, cukrozott élelmiszereket el kell felejteni, helyette sok zöldséget, mérsékelten gyümölcsöket fogyasztani Külsőleg pedig shea vajas szappannal érdemes megmosni naponta egyszer-kétszer. Ha ennek hatására nem javul, akkor lehet tejcukor allergia, gluténérzékenység. Íme egy radikális program:

https://www.youtube.com/watch?v=1uCVP31lAQ4

2019. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Wow, nagyon szépen köszönöm!
2019. aug. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!