Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a pattanások ellen?

Mit tehetek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Leginkább a homlokom pattanásos. Sminkelni nem sminkelem magam. Kérlek segítsetek.

2019. ápr. 6. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozmetika .
2019. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomd ki.
2019. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sudokrem
2019. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akneroxid, gyógyszertárban kapható. Elég csak a pattikat kenni, mert szárít. Érdemes éjszakára felkenni.

Nekem nagyon bevált!

2019. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is problémás bőrű vagyok , arcomon hátamon is kijönnek,menstruációkor a mennyiségük és gyulladtságuk fokozódik.

Ugye fontos a megfelelő arc tisztítás és hidratálás . Sok mindent kipróbáltam már , drága dolgoktól az olcsóbbakig , tényleg sok mindent , és nagyon kevés dolog volt ami kicsit is segített.

Körülbelül 2 hónapja megtaláltam a megoldást , minden nap gyógyszertárban kapható tiszta alkohollal tisztítom az arcomat és egy nap egyszer körömvirág krémmel hidratálom le a bőröm.

Mióta ezt a módszert alkalmazom látványos változásokon mentem keresztül . Újabb pattanások azóta nem jelentkeznek .Ne egyből várj eredményt , én is azt az elvet követtem , hogy ha már egyszer kipróbálok valamit végig is viszem legaláb 1-2 hónapig.

E mellett annyit tudok még ajánlani , hogy figyelj oda az étkezésedre , kerül a nagyon sós , fúszeres mű kajákat , és minél töb egeszségeset egyél , és ami még nagyon nagyon fontos hogy elég vizet vigyél be a szervezetedbe , nekem a napi víz bevitelem 2-3 liter fölött van.

Megoldás lehet még a bőrgyógyász által felírt gyógyszer , de én személyszerint nem ajánlom , próbáltam csóval tapasztalatból mondom, hogy eleinte kiszárít aztán felborítja a hormonrendszeredet , lesz eredmény , gyorsabban is mint a természetes megoldásokkal ,a gyógyszer drága és ha abba hagyod a szedését szépen lassan vissza esel . Azt tanácsolom próbáld ki a természetes megoldasokat először és ha nem segít egy kicsit sem akkor csak legvégső esetben folyamodj gyógyszerekhez .

2019. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!