Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tehetek a pattanások ellen?

Leginkább a homlokom pattanásos. Sminkelni nem sminkelem magam. Kérlek segítsetek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pattanás, arcbőr

ápr. 6. 18:23  Privát üzenet  

A válaszok
Kozmetika .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 6. 18:26 Privát üzenet
Nyomd ki.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 6. 18:37 Privát üzenet
Sudokrem

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 6. 18:40 Privát üzenet

Akneroxid, gyógyszertárban kapható. Elég csak a pattikat kenni, mert szárít. Érdemes éjszakára felkenni.

Nekem nagyon bevált!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 6. 18:49 Privát üzenet

Én is problémás bőrű vagyok , arcomon hátamon is kijönnek,menstruációkor a mennyiségük és gyulladtságuk fokozódik.

Ugye fontos a megfelelő arc tisztítás és hidratálás . Sok mindent kipróbáltam már , drága dolgoktól az olcsóbbakig , tényleg sok mindent , és nagyon kevés dolog volt ami kicsit is segített.

Körülbelül 2 hónapja megtaláltam a megoldást , minden nap gyógyszertárban kapható tiszta alkohollal tisztítom az arcomat és egy nap egyszer körömvirág krémmel hidratálom le a bőröm.

Mióta ezt a módszert alkalmazom látványos változásokon mentem keresztül . Újabb pattanások azóta nem jelentkeznek .Ne egyből várj eredményt , én is azt az elvet követtem , hogy ha már egyszer kipróbálok valamit végig is viszem legaláb 1-2 hónapig.

E mellett annyit tudok még ajánlani , hogy figyelj oda az étkezésedre , kerül a nagyon sós , fúszeres mű kajákat , és minél töb egeszségeset egyél , és ami még nagyon nagyon fontos hogy elég vizet vigyél be a szervezetedbe , nekem a napi víz bevitelem 2-3 liter fölött van.

Megoldás lehet még a bőrgyógyász által felírt gyógyszer , de én személyszerint nem ajánlom , próbáltam csóval tapasztalatból mondom, hogy eleinte kiszárít aztán felborítja a hormonrendszeredet , lesz eredmény , gyorsabban is mint a természetes megoldásokkal ,a gyógyszer drága és ha abba hagyod a szedését szépen lassan vissza esel . Azt tanácsolom próbáld ki a természetes megoldasokat először és ha nem segít egy kicsit sem akkor csak legvégső esetben folyamodj gyógyszerekhez .

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 10. 11:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valami extra szuper krém, kenőcs, arctisztító vagy bármi, ami jó a pattanások és egyéb ragyák ellen?
Mit lehet tenni a pattanások ellen?
Pattánások ellen a hátra/vállra mi használ?
A garnier skin naturals pure 3 in 1 és a Garnier skin naturals pure arctisztító használ? Pattanások ellen kell jobban, illetve annak a helyét kéne valahogy eltüntetnem
Valaki tud házilag valamilyen krémet vagy masykot pattanások ellen?
Valaki valami házi praktika a pattanások ellen? HELP

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!